Naše celebrity se jako každý díl Tváře snažily, aby byly úplně ty nejlepší a diváky hlavně pobavily. Trávily tak několik hodin v maskérně a některé u toho i trpěly. O dobré vystoupení ale nebyla nouze. Několik zpěváků opravdu hodně překvapilo.

Jako první zpíval Petr Vondráček, který zaperlil s písní Pretty Woman. Jeho proměna sice nebyla moc výrazná, ale diváci v sále si s ním aspoň zazpívali. Jakub Kohák mu dokonce řekl, že se ani nemusel snažit, protože Roy Orbison je celý on.

Hanka Holišová se převtělila do černošky Arethy Franklin a zazpívala písničku Rolling In The Deep. Velmi těžkou píseň zvládla bravurně. Její proměna ale nebyla tak dramatická a Hanka trochu přišla o svůj sex-appeal.

Adam Mišík byl tentokrát černoch s copánky. Představil se totiž jako Stevie Wonder a proměna se opravdu povedla. Akorát zpěvák trpěl, protože ho celá hlava svědila. Bylo vidět, že není ve své kůži a ve zpěvu také moc nezazářil. Píseň mu prostě vůbec nesedla.

Ivana Chýlková se proměnila v Lizu Minelli a to se jí moc nelíbilo, protože chtěla zpívat česky. A její vystoupení tak podle toho také vypadalo. Kabaret jí moc nesedl, takže Ivana spíše recitovala a nestačila s dechem. Jediné, co jí šlo, byly její sexy pohyby.

David Kraus se stal už po několikáté ženou. Představil se jako Janis Joplin s písní Cry Baby. Jak sám přiznal, tyhle proměny mu nevadí. Jako vždy mu to slušelo, ale má i svoje lepší dny. Zpěv byl průměrný nenadchl, ale ani neurazil.

Iva Pazderková byla sexy Shakira. S písní Waka Waka se hýbala do rytmu a kroutila svou sexy prdelkou. Shakira by se měla vážné bát konkurence. Na konci kopla do míče, který přelétl až do prvního patra sálu. Bravo, Ivo!

Snad nejúžasnější proměnou dnešního večera byla proměna Petra Rychlého (50). Ten si totiž vylosoval Hana Hegerovou. Z písně prý měl velké obavy a přistupoval k ní s pokorou. Všechny ale ohromil, protože jeho vystoupení bylo fenomenální. Diváci tak museli mít husí kůži. A maskérům se proměna hodně povedla.

Anička Fialová si vyzkoušela, jaké to je být idolem dívčích srdcí Vojtou Dykem. Píseň Tepláky v jejím podání byla hodně vtipná a proměna se maskérům povedla. Je vidět, že si ze sebe Anna umí udělat legraci a pěvecky to docela zvládla. Ale slyšeli jsme od ní určitě lepší písně.

Celý díl dnes vyhrál Petr Rychlý. Remíza byla mezi Rychlým a Holišovou, nakonec čtvrtý člen poroty – Aleš Háma – rozhodl pro Petra.