Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tvoje tvář má známý hlas: Roman Zach se převtělí do ikonické zpěvačky

Tvoje tvář má známý hlas: Roman Zach se převtělí do ikonické zpěvačky
Zdroj: tv nova
Tvář
V sobotu se diváci mohou těšit na další díl oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Osmička soutěžících se bedlivě připravuje, aby divákům předvedla co nejlepší výkony. Velkou show má tentokrát v rukávu herec Roman Zach (46). Co se chystá?

Na televizi Nova bude v sobotu odvysílán už třetí díl šesté řady oblíbeného televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas Sobotní epizoda bude celkově už šedesátým vysílaným dílem této show.

Největší překvapení si chystá herec Roman Zach Poprvé od začátku vysílání šesté řady se převtělí do ženy. A nebude to žena jen tak ledajaká, převlékne se totiž za ikonickou Ellu Fitzgerald. Roman má tedy před sebou přípravu na velmi náročnou masku. Ani příprava na jeho vystoupení není jednoduchá. "Musím říct, že se tohoto úkolu dost obávám. Jelikož je to opravdu krásná píseň, rozhodně převládá nervozita. Absolvuji svou první proměnu v ženu. Před soutěží jsem si říkal, že se mi do toho asi nebude chtít, ale teď se vlastně těším. Snad mi diváci odpustí třeba nějaké nedotažené tóny," vzkazuje fanouškům Roman Zach.

Diváci se samozřejmě mohou těšit i na další účinkující, a to na Zuzanu Norisovou, Kateřinu Brožovou (51), Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Kateřinu Marii Fialovou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy