Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Osmá řada bude plná hvězd, soutěžící odhaleni

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
přehled
Show Tvoje tvář má známý hlas se letos vrátí s už osmou řadou a televize Nova zatím tají, kdo přesně se jí zúčastní. Oficiálně potvrzeno bylo jen to, že v rolích moderátorů se objeví Ondřej Sokol s Alešem Hámou a že nové soutěžící diváci čekat nemají, půjde totiž o návrat hvězd. Deník Blesk.cz odhalil, kdo bude pravděpodobně soutěžit.

Televize Nova plánuje 7. března uvést populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas 2021. Další řada přivede staronové moderátorské duo. Místo Vladimíra Polívky přijde ostřílený Ondřej Sokol, jeho společníkem pak bude Aleš Háma. Kromě této informace a faktu, že účastníci nebudou nové hvězdy, ale staří známí, televize další okolnosti tají.

Diváci nebudou sledovat nové soutěžící, nýbrž ty nejlepší a nejoblíbenější z řad předchozích. Podle zjištění deníku Blesk.cz už natáčení nové řady započalo a u studia se objevili bývalí účastníci, kteří by se mohli stát i letošními.

Do ateliérů měl mezi prvními dorazit Petr Rychlý a krátce po něm Jitka Boho a Iva Pazderková. Diváci se pak zřejmě mohou těšit i na vítěze předchozích řad, konkrétně Hanu Holišovou, Bereniku Kohoutovou a Marka Lamboru.

Moderátoři

Ondřej Sokol moderoval show zatím sám, v roce 2020 ho pak nahradil Vladimír Polívka, který ale na moderátorském postu letos nebude. K Sokolovi přibude Aleš Háma, který se na spolupráci těší. „Partneřina s Ondrou Sokolem se mi už osvědčila. Nějakou dobu se známe a umíme akceptovat role toho druhého,“ vysvětlil před časem.

Související články

Další články