Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Sokol ohrožoval pár Asiatů!

Už zítra se na obrazovkách televize Nova rozjede premiérový díl páté řady pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Čekají nás originální vystoupení, zajímavé kostýmy a šílené proměny. Kdo bude ze soutěžících nejslabší, a který zpěvák nebo zpěvačka mají šance na výhru?

Obrovské proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby – to je show Tvoje tvář má známý hlas, která startuje už tuto sobotu na Nově.

Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková (22) budou v každé epizodě bojovat o vítězství a finanční výhry pro dobročinné účely.

Předávání makety Tereze Maškové se moderátorovi Ondřejovi Sokolovi (46) tak trochu nepovedlo. Naplánoval, že na vítězku SuperStar počká v jejím bytě, aby ji pořádně překvapil. Bohužel se ocitl úplně v jiném, a když se domů vrátili majitelé, byli z jeho přítomnosti v šoku. Ondřej Sokol na ně totiž mířil pistolí a svým způsobem je i ohrožoval. Podívejte se na video.

Související články

Další články