Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas je tak špatná, že se na ni nechcete dívat, protože to už není ani bizár, ale nekonečná nuda a trapnost. Všichni většinou během různých pořadů nebo filmů nesnáší, když přijde na řadu reklama.

U Tváře jste vděční a nečekáte na nic jiného, než až začne čtvrtá reklama v řadě. Marně se snažíme přijít na to, jaká je cílová skupina tohoto pořadu a jediné, co nás napadá jsou dlouhodobě nemocní lidé na LDN, kteří už kvůli své nemoci nedokážou přepnout kanál.

Když sledujete moderátora Ondřeje Sokola (46), jak se pokouší o vtípky, máte chuť se polít benzínem a okamžitě zapálit. Hostem v porotě byla tentokrát Ester Ledecká (23), jejiž hodnocení připomíná náhodný generátor slov.

Ester má zkrátka ke všemu co říct a je úplně jedno, že to nedává smysl. Hlavně že se culí jako mumínek s pérem ve vlasech. Jediná ze soutěžících, která je opravdu profík a při jejím vystoupení nepadáte nudou pod stůl, je Tereza Mašková (22).

Nejzbytečnějším vystoupením dnešního večera byl Robbie Williams, kterého ztvárnil Jan Révai. Při pohledu na Jana v upnutých slipech s vlnícím se špíčkem máte chuť přepnout i na filmy od Rosamunde Pilcher.

Po zhlédnutí tohoto dílu se budete klidně dívat na desetihodinovou smyčku Kalendária a Sama doma, než abyste museli vidět další díl.