Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Sokol našel nové dno trapnosti a Révai jako gigolo z devadesátek

Co to má jako znamenat?
+ Další 4 fotografie
GLOSA: Začala premiérová pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Každý, kdo se vydrží na tento pořad dívat celé tři hodiny a nevpíchnout si u toho oči vidličkou, by si zasloužil metál. Moderátorem je opět Ondřej Sokol, který objevil znova dno trapnosti. Soutěžící nejsou vůbec podobní hvězdám, které ztvárňují a porota je parta podivínů, která někdy neví, co říká.

Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas je tak špatná, že se na ni nechcete dívat, protože to už není ani bizár, ale nekonečná nuda a trapnost. Všichni většinou během různých pořadů nebo filmů nesnáší, když přijde na řadu reklama.

U Tváře jste vděční a nečekáte na nic jiného, než až začne čtvrtá reklama v řadě. Marně se snažíme přijít na to, jaká je cílová skupina tohoto pořadu a jediné, co nás napadá jsou dlouhodobě nemocní lidé na LDN, kteří už kvůli své nemoci nedokážou přepnout kanál.

Když sledujete moderátora Ondřeje Sokola (46), jak se pokouší o vtípky, máte chuť se polít benzínem a okamžitě zapálit. Hostem v porotě byla tentokrát Ester Ledecká (23), jejiž hodnocení připomíná náhodný generátor slov.

Ester má zkrátka ke všemu co říct a je úplně jedno, že to nedává smysl. Hlavně že se culí jako mumínek s pérem ve vlasech. Jediná ze soutěžících, která je opravdu profík a při jejím vystoupení nepadáte nudou pod stůl, je Tereza Mašková (22).

Nejzbytečnějším vystoupením dnešního večera byl Robbie Williams, kterého ztvárnil Jan Révai. Při pohledu na Jana v upnutých slipech s vlnícím se špíčkem máte chuť přepnout i na filmy od Rosamunde Pilcher.

Po zhlédnutí tohoto dílu se budete klidně dívat na desetihodinovou smyčku Kalendária a Sama doma, než abyste museli vidět další díl.

Mohlo by vás zajímat

Další články