Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas naštvala Ondru Rumla! Tvrdí, že došlo k OBROVSKÉ KŘIVDĚ

Ruml na Tvář nevzpomíná v dobrém…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Nejen Bob Klepl, ale už i Ondřej Ruml je nespokojený s účastí v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Důvod? Podle všeho není v soutěži vše tak férové, jak je prezentováno na televizní obrazovce...

Mezitím, co Klepl přiznal, že nesměl dát Mirkovi Etzlerovi během bodování počet bodů podle své svobodné vůle, aby nevypadal jako blázen, Ondřeji Rumlovi se nelíbí, že mu porotci hodně křivdili.

„Mám ten pocit, tedy alespoň z toho, co mi říkali lidé. Mnozí si myslí, že to mělo být jinak…“ svěřil Ondřej eXtra.cz a bylo na něm znát, že je hodně zaskočený, že v soutěži zvítězila Tatiana Vilhelmová.

Zajímavé je, že právě nespokojenost s hodnocením třetí řady se objevila poté, co na konkurenční Primě vzniklo podezření, že pořad Prostřeno, na němž se vyřádil známý bavič Kazma, byl zmanipulovaný. Obě televizní stanice si v tuto chvíli nemají evidentně co vyčítat.

Smutné na celém faktu je, že pokud opravdu došlo k manipulaci v pěvecké show, kdy měl vyhrát někdo jiný než Tatiana Vilhelmová, opět nejvíce utrpěl divák…

Související články

Další články