Show odstartovali soutěžící z minulých řad jako Backstreet Boys. Diváci opět viděli Aničku Slováčkovou, Davida Gránského, Adama Mišíka, Milana Peroutku a Ondru Rumla. Ale všichni se těšili na výkony nových tváří.

Show otevřela Aneta Krejčíková jako Freddie Mercury. A překvapila opravdu hodně. Fanoušci čekali, že tam bude jenom za hezkou tvářičku, ale na sociálních sítích ji vychválili do nebe. Opravdu se snažila a takový těžký song, jako The Show Must Go On, zazpívala velmi slušně.

Jako druhý nastoupil Jan Maxián. Ten pobavil svou korejštinou hitem Gentleman od slavného zpěváka PSY. V tomto vystoupení neměl moc možnost ukázat své pěvecké umění, ale příště dostane určitě možnost naplno ukázat, co v něm je.

A pak se na pódiu objevil polonahý „Tarzan“ Jan Kopečný. „Konečně se bude na co koukat,“ komentovali výkon muzikálového zpěváka nadšené divačky. Dlouhovlasý Honza totiž zpíval zpocený a polonahý jako lídr kapely Red Hot Chilli Peppers Anthony Kiedis. Zpěvem tolik nezaujal, tělem určitě!

Cena za nejhorší zpěv v historii celé Tváře patří bezkonkurenčně Tomáši Matonohovi. Stejně tak předvedl naprosto nejvtipnější show! U jeho Meryl Streep z muzikálu Mamma Mia se diváci váleli smíchy. Zpíval ještě o několik levelů hůř než Miroslav Etzler a to je co říci. Ale herecký výkon byl fenomenální a maskéři navíc odvedli výbornou práci.

Za sexy dračici byla Berenika Kohoutová s poněkud nešťastným songem od Fergie, kde měla možnost ukázat jenom svůj dekolt.

Jako šestá zazpívala zkušená muzikálová zpěvačka Leona Machálková. Ta si prošla největší proměnou a vyzkoušela si Whoopi Goldberg jako sestru v akci. Více o proměně ZDE. Zpěvačka samozřejmě nezklamala, ze všech soutěžích má největší zkušenosti.

Dalibor Gondík jako Carl Douglas příliš nezaujal a podesáté zazpívaná Beyoncé v podání Jitky Bohy také příliš srdce diváků nezasáhla, ale sledující ocenili její stěr na adresu Tatiany Vilhelmové. „Já tě vůbec neznám,“ začala svoje hodnocení známá herečka. „Já tebe taky ne,“ prohlásila bývalá Miss, což Vilhelmovou evidentně zarazilo. Sice Jitčin výkon nepatřil ten večer k nejvýraznějším, ale i tak nakonec vyhrála.

No jak to vypadá, máme se v dalších dílech na co těšit.