Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tvoje tvář má známý hlas míří ke konci: S těmito písněmi budou finalisté bojovat o výhru

Tvoje tvář má známý hlas míří ke konci: S těmito písněmi budou finalisté bojovat o výhru
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
přehled
Už v sobotu večer čeká diváky poslední díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Čtveřice finalistů ve složení Bára Basiková, Erika Stárková, Albert Černý a Jitka Čvančarová bude bojovat o absolutní vítězství. Soutěžící si připravili čísla, po kterých bude porota jen velmi těžko rozhodovat o tom, kdo má být výhercem.

Sedmá řada divácky oblíbené pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. Fanoušci ale nemusí zoufat, protože se jistě dočkají další řady formátu plného velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Porota navíc musí v sobotu večer rozhodnout o vítězi aktuální série.

V semifinále se do finálové čtyřky probojovali Bára Basiková, Erika Stárková, Albert Černý a Jitka Čvančarová Na úplném konci pořadí se nacházela Andrea Kalousová, kterou diváci zpočátku kritizovali, ovšem v posledních dílech bylo její velké zlepšení viditelné.

V poslední epizodě porotu ve složení Eva Burešová, Ondřej Sokol a Aleš Háma doplní vítěz předchozí řady Marek Lambora Soutěžící porotcům rozhodování volbou vystoupení rozhodně neulehčili, ba naopak zřejmě půjde o velmi těsný souboj.

Poslední písně

Jako tradičně se ti soutěžící, kteří neprošli do finále, představí v duetech a jejich vystoupení budou primárně pro zábavu diváků a poroty. Finalisté pak vystoupí samostatně s písněmi, které je mohou posunout k vítězství.

Erika Stárková se promění v Shakiru a zazpívá píseň Hips Don't Lie, která patří mezi její nejpopulárnější. Albert Černý vsadil na slovenský hit Voda čo ma drží nad vodou od Joža Ráže Jitka Čvančarová se převtělí ve vítězku talentové soutěže Susan Boyle a zazpívá song Raise Me Up, který i v originálním podání dojal nejednoho posluchače k slzám. Bára Basiková pak zazpívá píseň The World Is Not Enough od rockové skupiny Garbage.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy