Další díl pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Největší šoumen celé soutěže je jednoznačně Tomáš Matonoha. Moc dobře si je vědom toho, že není, kdo ví, jaký zpěvák, a že jednoduše nemá na to, aby zazpíval jako třeba jeho kolegyně Leona Machálková.

Za to ale umí udělat pořádnou show a diváci si ho za to cení. Umí pobavit publikum a zaujmout. A že mu zpěv nejde? To vůbec nevadí. Největší favoritkou celé soutěže je jednoznačně Leona Machálková, která nejenom že vypadá úchvatně, ale téměř každé její vystoupení je zážitkem.

Dneska předvedla Britney Spears a ta se jí absolutně nepovedla. Leona působila naprosto prkenně a vypadala jako mimozemšťan. Sand se jí příští kolo povede lépe. Kdo ale opravdu exceloval, byla Berenika Kohoutová a Aneta Krejčíková.

Zatímco Bereniku stylisté neustále oblékají do vyzývavých modelů, které lichotí její postavě, tak Anetu zbytečně šetří. A to je škoda. Kdo opět naprosto propadl, byl moderátor Ondřej Sokol (45). Jeho vtípky jsou plytké a bez nápadu.

Už je v soutěži nějaký ten pátek a stále to nestojí za to. Už přestáváme doufat, že by se to mohlo změnit. Vítězem tohoto kola se stal Jan Kopečný, který je oblíbencem hlavně náctiletých dívek. Tak uvidíme, co předvedou soutěžící příště.