Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Krasavec Milan Peroutka jako Enrique Iglesias. Poznáte originál?

Zdroj: TV Nova/Profimedia
+ Další 4 fotografie
Už v neděli uvidí diváci šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení a tvrdě na sobě maká, aby předvedli ty nejlepší výkony. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O naprosto fenomenální proměnu se postará Milan Peroutka. Tentokrát vystoupí jako charismatický Enrique Iglesias. A jeho proměna bude tak dokonalá, že ho málokdo rozezná od originálu.

Krasavec Milan Peroutka se tentokrát promění v Enriqua Iglesiase. A vzhledem k tomu, že jsou oba velmi charismatičtí, proměna to bude fenomenální! Milan snad ani nejde poznat od originálu. "Nejtěžší bude do sebe nasát rytmy Latinské Ameriky. Budu muset pořádně kroutit pánví," směje se Milan Peroutka, na kterého se všechny jeho fanynky už těší

Maskérky si na jeho vzhledu daly opravdu záležet. "Milanova proměna se nám povedla nad naše očekávání. Pečlivě se míchal odstín pleti a precizně se lepilo strniště a obočí, na to je specialistka Eva Schwartzová a je v tom opravdu geniální. Samozřejmě jsme dále pracovali s očními čočkami, parukou a třešničkou na dortu bylo mateřské znaménko a uhrančivě podmalované oči. Ani jsem v té proměně Milana nemohla poznat," prozradila šéfka maskérek Adriana Bartošová.

Kromě Milana Peroutky se můžete těšit i na Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou. A pokud chcete svoje oblíbence ze show Tvoje tvář má známý hlas vidět naživo, máte možnost! Chystají se totiž jedinečné koncerty, které proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 Areně a uvidíte skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Tvoje tvář má známý hlas sledujte už v neděli od 20:20 na Nově.

Související články

Další články