Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas je zpět! Martha Issová se předvede jako AC/DC!

+ Další 2 fotografie
Už v neděli startuje třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas. A o zvučná jména nebude nouze. Představí se nám opět 8 soutěžících a 8 fenomenálních proměn. Jednou z nich bude herečka Martha Issová, která se převtělí do AC/DC a předvede jejich legendární skladbu Highway to Hell.

A je to tady! Už v neděli odstartuje třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Osm nových soutěžících se pilně připravuje, aby nám předvedli ty nejlepší výkony! A jeden z nich podá herečka Martha Issová, která se předvede jako AC/DC, a to s jejich legendární skladbou Highway to Hell

"Musím říct, že během zkoušení jsem si kapelu AC/DC dost oblíbila. Je to kapela, kterou jsem nikdy před tím neposlouchala," prozradila Martha Issová. O dokonalou masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou a Martha opravdu vypadá jako chlap

"Na masce jsme pracovali 3 hodiny. Aby byla proměna dokonalá, museli jsme nos Marthy vytvarovat pomocí silikonu. Proměna si vyžádala i nalepení umělých chlupů do podpaží. Na obličej Marthy jsme také použili speciální nástřik, který vytvořil dojem stařeckých skvrn," řekla herečka, která na pódiu nebude sama. Kytaristu v jejím vystoupení ztvární Marek Taclík, který to na pódiu pořádně rozjede!

Za účast Marthy Issové v show Tvoje tvář má známý hlas,může její manžel David Ondříček a kamarádka a soutěžící z první řady Ivana Chýlková Oba byli přesvědčeni, že je to show přesně pro ni. Tak uvidíme, jak se nám Martha předvede. Protože konkurence bude opravdu velká.

Diváci uvidí také Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

Související články

Další články