Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Je to podvod, volají diváci! Míša Badinková vyhrála díky protekci

+ Dalších 5 fotografií
finále
V sobotu večer jste se mohli dívat na zábavný pořad Tvoje tvář má známý hlas. Finále páté série nakonec vyhrála herečka Michaela Badinková (39) která v posledním díle vystoupila jako Christina Aguilera. Divákům se ale tohle rozhodnutí poroty absolutně nelibí a jsou si téměř jisti že se jedná o protekci!

Herečka Michaela Badinková se stala vítězkou páté série zábavního pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Ve finále se utkala s Evou Burešovou, která se nakonec umístila na druhém místě, Patrikem Děrgelem, který byl třetí, a jako poslední, čtvrtá, skončila Tereza Mašková.

Moderátor Ondřej Sokol dokonce v posledním finálovém díle prozradil, že Michaela získala historicky nejvíce bodů ze všech soutěžících od první až po pátou řadu pořadu. Porota rozhodla a Michaela výhru v hodnotě 150 tisíc korun věnovala nadačnímu fondu Dobré víly dětem. „Daruji jim ještě 25 tisíc ze svého, abych jim to krásně zaokrouhlila na čtvrt milionu,“ překvapila dobrosrdečná Míša.

Ale ani toto hereččino velké a štědré gesto lidi nepřesvědčilo a jsou s výběrem vítězky nespokojeni! „Myslím, že kdyby hlasovali diváci, vyhrál by někdo jiný. Porota hodnotila hrozně! Už od začátku byl vítěz nejspíše určen,“ napsala jedna z nespokojených divaček .

Tento názor nebyl ale jediný, spousta dalších měla na hodnocení poroty stejný pohled: „Vyhrála, protože jí k tomu pomohla Berenika Kohoutová, všechno je podvod, hrůza, děs, Eva měla vyhrát, byla nejlepší,“ zazněl názor další divačky, která nesouhlasí s vítězkou.

A tohle je taky jeden z názorů: „Tam se nadržuje těm, co umí ho*no, hlavně, že se známe, a není to poprvé!“

A co vy? Jste spokojeni s tím, kdo se stal vítězem páté řady Tvoje tvář má známý hlas?

Mohlo by vás zajímat

Další články