Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas je přesně v polovině! Kdo vyhrává a kdo to projíždí na plné čáře?

+ Další 4 fotografie
A je to tady! Po sobotním večeru je sledovaná show Tvoje tvář má známý hlas přesně v polovině. Každý díl to vypadá, že se našli nějací favoriti, ale nakonec vždycky někdo nečekaně zazáří! Porota tak má s bodováním každý týden těžkou práci. Jaké jsou tedy aktuální výsledky?

Někdy zpěvákům vylosovaný interpret sedne, jindy zase ne. Takové Hance Holišové se od začátku dařilo a už to vypadalo, že se každý díl umístí na vrcholu hlasování. Jenže ouha, stačilo pár písní, které nebyly tak úplně její šálek kávy, a všechno je najednou jinak.

Obecně se dá říci, že diváci si nejvíc zamilovali svoje seriálové hrdiny. Právě Hance z Ulice a Petrovi Rychlému (50) z Ordinace z růžové zahradě fandí nejvíc. Zaujal je i mlaďoch Adam Mišík, který se nebojí žádné proměny!

Trochu vlažněji přijímají Ivanu Chýlkovou nebo Petra Vondráčka. Podle některých komentářů dokonce tihle dva působí arogantně a do soutěže se nehodí. Jenomže právě tahle dvojka tento týden zazářila a Ivanina Conchita Wurst ji vynesla až na vrchol žebříčku.

A jak tedy vypadají výsledky v půlce soutěže podle webu TN.cz?

Zatím jasně vede Ivana Chýlková. Získala už 134 bodů.

Druhá je Iva Pazderková, získala 129 bodů.

Třetí se drží se ziskem 118 bodů Petr Rychlý.

Čtvrté místo zatím drží Hana Holišová se ziskem 115 bodů.

Na pátem až šestém místě se ziskem 113 bodů jsou Adam Mišík a Anna Fialová.

Na 7. místě je David Kraus. Ten získal 102 bodů.

Na posledním místě se ziskem 96 bodů se krčí Petr Vondráček.

Pokud vás zajímají kompletní průběžné výsledky, najdete je „ZDE“:.

Související články

Další články