Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Jandová všem vyrazila dech, Gránský předvedl sexy zadeček a dlouhé nohy a Etzler to zase projel na plné čáře!

Dnešní Tvář se povedla!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Máme za sebou už desátou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas. Viděli jsme Kylie Minogue, Bee Gees i Jennifer Lopez. Překvapením večera byl Petr Rychlý (51), Adam Mišík (19) a David Kraus (36). Naopak žádným překvapením nebyly vtipy moderátora Ondřeje Sokola (45). Jak to celé dopadlo?

Nejvíce bodů získala Marta Jandová (42), která to vyhrála na plné čáře. Těsně v závěsu za ní se umístila Anička Slováčková a třetí Jan Cina. Poslední skončil Miroslav Etzler.

Jako první šel na scénu fešák David Gránský (24), který si zkusil svoji čtvrtou ženskou proměnu. Tentokrát se z něj stala Jennifer Lopez a musel se poprat i se smyslnými pohledy a vrtěním zadečku. Snažil se to dělat přesně tak, jako sexy diva a opravdu mu to šlo. Do svojí role se dokonale vcítil, že by ho pochválila i samotná Jennifer. Dokonce ukázal i svoje dlouhé nohy! Jeho vystoupení bylo fenomenální a poklonu mu složili i porotci Jakub Kohák a Janek Ledecký!

Další v pořadí šla na scénu Ivana Jirešová (39), která si střihla Lindu Perry. Vzhledem k tomu, že Ivana interpretku neznala, bylo její vystoupení takové nijaké. Jirešová na pódiu ječela a nijak nezaujala. Ani maskérky to moc nezvládly. Tak snad příště se zadaří, Ivanko!

Překvapením večera byl Adam Mišík a David Kraus, kteří se po dlouhé době vrátili na pódium Tváře. Zazpívali si s Romanem Vojtkem (44) a proměnili se do bratří Gibbových z kapely Bee Gees. I přes to, že se Roman Vojtek bál konkurence, ukázalo se, že obavy byly opravdu zbytečné.

Markéta Procházková (30) je velká kočka a rozhodně má co ukazovat. A tak všichni zajásali, když viděli její kostým. Zpěvačka se proměnila v Kylie Minogue a oblékla se do těsného bílého overalu, kde bylo vidět skoro vše. Výstřih měla tak hluboký, že si ho celou show pečlivě hlídala, aby snad neukázala víc, než by sama chtěla. Většina mužů si určitě přála, aby svůj dekolt neuhlídala.

Druhou polovinu show odstartoval Miroslav Etzler (51). Dostal docela těžkou písničku What Is Love od skupiny Haddaway, kterou nezvládl a zpíval falešně. Proto zřejmě získal nejméně bodů. Ale postavil se k tomu čelem a to se cení! Sám přiznal, že tancovat a zpívat, je pro něj jako štrikovat a skákat bunjee jumping.

Překvapila Marta Jandová (42), která si střihla píseň od Meat Loaf. Její proměna byla fenomenální a Marta byla k nepoznání. Kostymérky a maskérky si na jejím vzhledu daly opravdu záležet. Marta to zvládla jak pěvecky, tak herecky. A ocenila to i porota a dočkala se dokonce standing ovation. Klobouk dolů! Marta je prostě profík! A právem vyhrála.

Honza Cina (28) se proměnil v lišku a zazpíval si píseň The Fox od Ylvise. Pěvecky a tanečně to zvládl na výbornou! Dokonce za ním přišel na pódium Ondřej Sokol v převleku veverky. Porota i diváci se váleli smíchy. Show se jim tedy povedla!

Vystoupení se povedlo i Aničce Slováčkové (19). Píseň od Lany Del Rey, která se objevila i ve filmu Velký Gatsby, jí očividně sedla! Právě proto tak skončila na druhém místě. I přes to, že brala antibiotika zazpívala úžasně.

Na konci show se objevil také Petr Rychlý (51), který si připomněl, jaké to bylo účinkovat v první řadě. Proměnil se v Jiřího Schellingera a zazpíval Šípkovou Růženku. A zase ukázal, že je opravdu lepší bavič a herec, než zpěvák. Maskérky se mu tak trochu pomstily, protože vypadal spíše jako Naďa Urbánková.

Čtvrtým porotcem byl dnes Bob Klepl (58), pro kterého byla účast v jakékoliv porotě poprvé v životě. Takže se s touto rolí oťukával, ale zvládl ji na jedničku. Jako vždy pobavil Ondřej Sokol, který hned v úvodu show vyzval všechny psychiatry a psychology, aby psali svoje připomínky. Prý se soutěž na všech podepisuje a možná už to jde i vidět. On sám by to prý také ocenil. Všem se o Tváři zdá, no prostě se jim vryla pod kůži. Příští neděli už se rozhodne o finalistech.

Související články

Další články