Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Gránský i Pazderková budou téměř k nepoznání

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Tvoje tvář má známý hlas

Už tuto neděli budou moci diváci zhlédnout další díl oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se mohou opět těšit na precizně propracované proměny, a také skvěle ztvárněná čísla. Na pódiu se předvedou Hana Holišová, Berenika Kohoutová, Petr Rychlý a další osobnosti. 

Už pátá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas bude odvysílána tuto neděli. Masky budou tentokrát natolik propracované, že bude obtížné určit, který soutěžící předvádí koho. Například zpěvačka Iva Pazderková (41) se přemění v operní pěvkyni Evu Urbanovou (59) a zazpívá její známou píseň Měsíčku na nebi.

Gránský jako americký zpěvák Derulo

Další unikátní proměnu podstoupí i zpěvák David Gránský (29), který ztvární amerického zpěváka Jasona Derula (31). Tato proměna je opravdu skvělá, vlastně největší, kterou jsem v této sérii měl, takže se na toto vystoupení neskutečně těším,“ prozradil David Gránský. Na masce se podle něj podílelo několik maskérů a kostymérek, díky nimž Gránský také doufá, že se mu vystoupení povede.

Kromě Davida Gránského a Ivy Pazderkové se v pátém díle představí i herec Petr Rychlý, zpěvačka Jitka Boho, zpěvačka Marta Jandová, zpěvák Albert Černý, zpěvačka Hana Holišová, zpěvák Vojta Drahokoupil, herečka Berenika Kohoutová a herec Roman Vojtek. Nebudou chybět ani oblíbení moderátoři Ondřej Sokol a Aleš Háma. Máte se určitě na co těšit.

Související články

Další články