Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Fialová už je zelená! Tohle bude velká jízda!

+ Další 3 fotografie
Anna Fialová minulý týden v show Tvoje tvář má známý hlas podala perfektní výkon. Jenže vítězství bral Adam Mišík. Tento týden se Anička porotě a divákům představí jako zelená Maska. Jak tohle dopadne?

Aničku čeká vlastně dvojí proměna. Nejprve se bude muset vtělit do muže a přijmout roli amerického komika Jima Carreyho, ale to není vše. Pak se totiž Jim Carrey ještě musí převtělit do démonické zelené Masky.

Kolik času Anička musí před svým vystoupením strávit v maskérně? „V maskérně jsem byla více než tři hodiny. Než mi nasadili pleš a celou mě přestříkali nazeleno, tak to docela trvalo. Navíc jsem neměla žádné silikonové výplně na obličeji, vůbec nic takového, takže to museli ještě barevně vystínovat. Nakonec mi přidělali umělé zuby, abych měla pověstný úsměv Jima Carreyho, když si nasadí masku,“ uvedla Fialová pro TV Nova.

Maska tedy bude sedět a určitě hezky zeleně zářit. Ale co zpěv? Dokáže se Anna hlasově projevit jako drsný chlap? „Napodobit jeho zpěv, to bude těžké. Velký problém je to, že Jim má na mě strašně moc hluboký hlas. Ženskému hlasu se hluboký pánský napodobuje zkrátka špatně,“ přiznává Anička.

Tak uvidíme, zda bude lepší ona jako Jim Carrey, a nebo Hana Holišová jako Michael Jackson.

Související články

Další články