Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tvoje tvář má známý hlas: Erika Stárková ve žhavém modelu a Andrea Kalousová největší dříč

Tvoje tvář má známý hlas: Erika Stárková ve žhavém modelu a Andrea Kalousová největší dříč
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 4 fotografie
tvoje tvář má známý hlas
Na obrazovky televize Nova se už zítra vrací formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Herečka Erika Stárková (36) se hned v prvním kole promění v popovou divu a divákům se předvede v sexy kostýmu. Největším tahounem soutěže je podle příznivců show modelka Andrea Kalousová (23), která na sobě v soutěži pořádně maká.

O přízeň diváků se budou v letošní řadě ucházet Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová (42), Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček

Nedílnou součástí každého vystoupení v Tváři je pohyb. Proto všichni účinkující pilně trénují s těmi nejlepšími choreografy a tanečníky, aby předvedli co nejlepší výkony.

Andreu Kalousovou čeká v prvním díle velmi náročné číslo. Bude muset ztvárnit Britney Spears "Musím říct, že Andrea je přirozený talent. Na to, že nikdy před tím netancovala, nás všechny opravdu hodně překvapila. Diváci se rozhodně mají na co těšit," říká hlavní choreograf Miňo Kereš.

Jednoduché to nebude mít ze začátku ani Erika Stárková alias Dáša z Mostu! Herečka ztvární Lady Gagu (34). "Nejvíce zabrat mi dalo zpívat a do toho tancovat. Lady Gaga prožívá všechny svoje songy celým tělem, a v tom je úžasná. Nemá žádné typické gesto, ona jede vždycky naplno se vším," sdělila sympatická herečka.

Na své vystoupení ale nebude sama. Divákům se představí s hitem Rain On Me, který Lada Gaga zpívá s Arianou Grande. Erice Stárkové s tímto duetem pomůže přímo jedna z porotců show Tvoje Tvář má známý hlas Eva Burešová

Související články

Další články

Nejnovější kauzy