Dnes to bude zase hodně pestré. České celebrity se pilně připravují, aby nám zase předvedly maximum a napodobily věrohodně české i zahraniční interprety. A my už jsme všichni netrpěliví a zvědaví, jak to bude večer vypadat.

Ivana Chýlková se opět promění ve známou zpěvačku. Tentokrát ve Fergie. Zazpívá píseň A Little Party Never Killed Nobody. Píseň zazněla i v oscarovém hitu Velký Gatsby.

Hana Holišová se nám představí jako americká černošská rapová hvězda 80. a 90. let MC Hammer. Bude se měnit v muže, a ještě k tomu černocha a rappera v písni U Can´t Touch This.

David Kraus se předvede se songem Imagine od Johna Lennona, jednoho ze členů kapely The Beatles. Přeměnu ve světovou legendu David po náročných vystoupeních určitě uvítá.

Anna Fialová se promění v zesnulou zpěvačku Whitney Houston v písni I Will Always Love You, která je její nejromantičtější a nejzajímavější písní všech dob.

Adam Mišík se zase zaměří na dalšího černošského představitele, zpěváka Lou Begu s písní Mambo No. 5. Adam určitě roztančí všechny přítomné v sále a ženy budou zase omdlévat.

Petr Rychlý bude tentokrát českým interpretem. Musí se vžít do Josefa Vojtka ze skupiny Kabát. Jak se mu to povede a jak mu budou slušet dlouhé vlasy, uvidíte v hitu Pohoda.

Ivu Pazderkovou čeká zpěvačka Pink a její song Try. Pokud Iva použije i náročnou choreografii, která je v klipu, bude to určitě hodně zajímavé.

Překvapí nás určitě i herec Petr Vondráček. Ten se převtělí do britského zpěváka Boye George z kapely Culture Club. Takže se můžeme těšit na jeho výrazný make-up a copánky se stuhami v písni Karma Chameleon.