Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Dala nakonec Iva Pazderková peníze na charitu, jak slibovala? Nebo jak s výhrou naložila?

Svými výkony pomáhá potřebným.
Zdroj: TV Nova
Komička Iva Pazderková (35) v show Tvoje tvář má známý hlas dře jako mezek. Ale sama kromě dobrého pocitu z toho zas tolik nemá. Peníze, které už vyhrála - 50 tisíc - tak předala potřebnějším. Koho se jí zželelo a nemalou částku mu věnovala?

Kdo si myslel, že se slavní lidé v soutěži dřou jen tak, je na omylu. Kdo vyhraje, tak získá 25 tisíc a ty může dát na jakoukoliv nadaci. Jelikož Iva Pazderková vyhrála už dvakrát, tak měla k dispozici 50 tisíc a ty se rozhodla věnovat starým lidem.

V organizaci Život 90 způsobila obrovskou radost. Ta se stará o seniory v celé České republice a pomáhá jim žít co nejdéle v jejich vlastním domově. A na domácí péči poputuje i výhra, kterou nadaci věnovala komička.

„Tahle suma poputuje právě na nákup zařízení, které potom dokáže seniora propojit s linkou tísňové péče,“ svěřila se Iva, aby upřesnila, na co charita peníze využije.

Organizace pořádá i různé kurzy, které vedou právě senioři. Kromě jógy, hodin angličtiny nebo keramiky zajišťuje tato organizace i jeden speciální kurz. Iva prostě ví, že mladá nebude donekonečna a že i ona by jednou chtěla zažít důstojné stáří.

Související články

Další články