Je vidět, že Češi se opravdu rozdělili na několik táborů. A vypadá to, že nejvíce milují Hanku Holišovou! Na Facebooku jí fandí nespočet fanoušků a její vystoupení vždy komentují jako excelentní výkony.

„Fakt zase nejlepší! Skvělá herečka, která umí podat excelentní výkon. Haničko, jsi super!“ tvrdí Monika. Nechybí ani superlativy jako nejlepší, úžasná, nejkrásnější, výborná, dokonalá, fantastická nebo naprosto neuvěřitelná. Národ po ní prostě šílí. A Hanka se snaží každou sobotu ze sebe vyždímat maximum.

„Já se do ní asi zamiloval,“ píše Martin. „Mazec, posadila jsem se na zadek minulý týden, ale i dnes. Perfektní!“ myslí si Martina. Hanku jejich přízeň určitě těší, a tak na sobě maká, aby byla lepší a lepší a všechny pobavila.

Koho ale většina lidí odepsala, je David Kraus. Těžko říct, co na něm lidem vadí nebo jestli je opravdu podle nich ten nejslabší. Třeba v roli Davida Bowieho byl dokonalý. Jenže ne všichni si to myslí. „Je to hezký chlap, ale nevýrazný. Jsou tam mnohem lepší,“ myslí si Romana. „Mně se to nelíbilo, přijde mi afektovaný,“ tvrdí Jana. „David Bowie budiž. Ale to ostatní? Trapas!“ myslí si Honza. „On prostě neumí zpívat nebo to neudýchá, je to strašný,“ myslí si Petr.

David ale nemusí mít strach. Na internetu mu určitě hodně fanynek i vyznává lásku. Tak to bývá u každé soutěže. Někdo se líbí a jiný ne. Tak uvidíme, jak to celé dopadne. Třeba si David Kraus získá dnešním vystoupením nové fanoušky a ještě všem dokáže, že je ten nejlepší. Nebo také ne.