Už v neděli večer se můžete těšit na druhý díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Maskérky a kostymérky opět vyčarují z osmičky soutěžících osobnosti ze světové i české populární hudby. Aleš Háma naprosto bude šokovat diváky nedělního dílu s přeměnou v kontroverzního zpěváka Ozzyho Osbourna.

„Nejtěžší bude chytit jeho barvu hlasu a vyslovovat tak, jak vyslovuje on. Potom se budu snažit napodobit jeho chůzi a držení těla, protože on už je životem trošičku ofoukaný,“ směje se Aleš Háma.

O dokonalou masku se postaral tým maskérů. „Proměna vyžadovala dokonalou paruku a líčení se neobešlo bez černé tužky na oči, se kterou se opravdu nešetřilo. Nejnáročnější částí proměny bylo pomalování těla tetováním stejným, jaké má Ozzy Osbourne.“

Kromě Aleše Hámy diváci uvidí Tatianu Vilhelmovou (38), Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tak doufáme, že tahle pěvecká show konečně nabere ten správný směr a dohoní nejenom výkony předešlé ročníky. Bohužel první díl za moc nestál a minulé ročníky byly rozhodně silnější. Tak snad se tentokrát naše hvězdy pořádně předvedou.