Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Aleš Háma ŠOKUJE svou proměnou! Poznáte slavného zpěváka, ve kterého se převtělí?

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
Už zítra se můžete těšit na další díl třetí série pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát tady máme unikátní proměnu Aleše Hámy, který se převtělí do známého zpěváka. Tipnete si, o koho půjde?

Už v neděli večer se můžete těšit na druhý díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Maskérky a kostymérky opět vyčarují z osmičky soutěžících osobnosti ze světové i české populární hudby. Aleš Háma naprosto bude šokovat diváky nedělního dílu s přeměnou v kontroverzního zpěváka Ozzyho Osbourna.

„Nejtěžší bude chytit jeho barvu hlasu a vyslovovat tak, jak vyslovuje on. Potom se budu snažit napodobit jeho chůzi a držení těla, protože on už je životem trošičku ofoukaný,“ směje se Aleš Háma.

O dokonalou masku se postaral tým maskérů. „Proměna vyžadovala dokonalou paruku a líčení se neobešlo bez černé tužky na oči, se kterou se opravdu nešetřilo. Nejnáročnější částí proměny bylo pomalování těla tetováním stejným, jaké má Ozzy Osbourne.“

Kromě Aleše Hámy diváci uvidí Tatianu Vilhelmovou (38), Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tak doufáme, že tahle pěvecká show konečně nabere ten správný směr a dohoní nejenom výkony předešlé ročníky. Bohužel první díl za moc nestál a minulé ročníky byly rozhodně silnější. Tak snad se tentokrát naše hvězdy pořádně předvedou.

Související články

Další články