Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas 3: Seznamovací večírek hvězd s velkým přiznáním!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Už tuhle neděli opět vypukne mega show Tvoje tvář má známý hlas. Čeho se naše hvězdy nejvíce bojí?

Velkolepá televizní show Tvoje tvář má známý hlas 3 začne už tuto neděli! Proto není divu, že proběhl seznamovací večírek, kde se v klidu střetly všechny hvězdy, které budou proti sobě soutěžit.

Témata hovorů vždy směřovala k největšímu strašáku všech, k trémě. Jasně, jde tady o profíky a mistry svých řemesel, ale i přesto jde o jiný formát show, než je viděn například v normálních divadelních inscenacích. I taková Taťána Vilhelmová má obavy, zda všechno zvládne na jedničku.

V průměru tento pořad sleduje kolem 1,5 milionu diváků, bohužel se najdou i tací, kteří jsou s časem pořadu velmi nespokojeni. Zejména jde o to, že většina diváků musí druhý den ráno brzo vstávat a tento pořad končí před půlnocí. Mnoho lidí lobovalo za změnu vysílacího času, ale nakonec se změny konat nebudou a bude se opět vysílat v neděli od 20:20.

Už teď je jasné, že budeme moci vidět oblíbenou herečku Taťánu Vilhelmovou jako zpěvačku Madonnu zpívající slavnou píseň Like a virgin. U některých diváků tohle lákadlo spíše vyvolalo opačnou reakci. Tuhle píseň totiž zpívala už v první řadě Ivana Chýlková. Tenkrát to bylo hotové fiasko, protože Ivana Chýlková předvedla úděsnou angličtinu a hroznou melodii hlasu. Možná je to jen jeden velký marketingový tah a televize Nova schválně své příznivce do poslední chvíle napíná.

Zde máte ještě pro osvěžení paměti seznam finální hvězdné sestavy Tvoje tvář má známý hlas 3:

Adéla Gondíková (43)

Tatiana Vilhelmová (38)

Martha Issová (35)

Markéta Konvičková (22)

Martin Dejdar (51)

Aleš Háma (43)

Ondřej Ruml (35)

Milan Peroutka jr. (26)

Související články

Další články