Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas 2020 vyhrála Jitka Čvančarová: Vystoupením dojala porotu k slzám

Tvoje tvář má známý hlas 2020 vyhrála Jitka Čvančarová: Vystoupením dojala porotu k slzám
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
vítězka
Show Tvoje tvář má známý hlas 2020 došla do zdárného konce a její vítězkou se stala Jitka Čvančarová (42). Ta ve finále vystupovala s písní od zpěvačky Susan Boyle s názvem Raise Me Up, kterou dojala nejen porotu, ale i ostatní soutěžící. Někteří z nich neudrželi slzy.

Finále sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas je za námi a diváci konečně znají vítěze. Letos soutěž ovládla herečka Jitka Čvančarová, která se ve finále převtělila do Susan Boyle a zazpívala její píseň Raise Me Up. Doprovázel ji dětský sbor a jen málokteré oko zůstalo suché.

Ačkoliv Jitka svým vystoupením vyvolala největší emoce, její konkurence ve finále byla silná. Erika Stárková jako Shakira pořádně zakroutila zadkem, Bára Basiková zazpívala píseň z bondovky a Albert Černý zabrnkal na sentiment diváků s písní Voda čo ma drží nad vodou.

Čtvrté místo obsadila Basiková a na třetím skončila Stárková. Konečný souboj o první místo byl nakonec mezi Čvančarovou a Černým, které porota dlouho napínala. Albert zůstal na krásném druhém místě a při vyhlášení vítězství Jitka neudržela slzy dojetí a radosti.

Šek

Finálovou výhru tvořil šek ve výši 150 tisíc korun. „Dobro tvoří dobro,“ řekla Jitka, která peníze rozdělila na dvě poloviny a poslala je dvěma nadacím nejen svým jménem, ale i jménem Alberta, který skončil na druhém místě.

Související články

Další články