Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tvoje tvář má známý hlas 2020: Jordan Haj není jen partner Emmy Smetana. Brzy předvede, že zpívat vážně umí

Tvoje tvář má známý hlas 2020: Jordan Haj není jen partner Emmy Smetana. Brzy předvede, že zpívat vážně umí
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
show
Jordan Haj (31) je jedním z účastníků letošní řady show Tvoje tvář má známý hlas. Každá série měla svého krasavce a není pochyb o tom, že letos jím je právě partner Emmy Smetana (32). Co jste o tomto muzikantovi s izraelskými kořeny nevěděli?

Jordan Haj se narodil 1. října 1988 v Praze. Celým jménem se jmenuje Jordan Haj Hossein. V roce 2010 začal studovat pražskou DAMU, studium dokončil v roce 2015. Mluví a hraje plynule česky, anglicky a hebrejsky, což pro něj v show Tvoje tvář má známý hlas bude nepochybně výhodou.

Budoucí účastník show debutoval se skupinou Peter Pan Complex, kterou založil a s níž vydal debutové album Unholy. Od té doby nazpíval celou řadu úspěšných písní a aktuálně má velmi populární hit s názvem End Of The World.

Kromě hudby má Jordan i herecké zkušenosti. Zahrál si v řadě studentských filmů a letos se dokonce objevil ve filmu Alpha Code, kde jednu z hlavních rolí hrála americká herečka Denise Richards Role dostal i v televizních seriálech Cesty domů, Na vodě, Vyprávěj či Gympl s (r)učením omezeným

Emma Smetana

Ačkoliv fanynky by na Haje stály fronty, on sám má oči jen pro jednu ženu. Jeho partnerkou je totiž už dlouhá léta Emma Smetana (32), která v letech 2012–2016 moderovala zprávy na TV Nova a aktuálně zpovídá hosty v internetové televizi DVTV. S tou má dcerku jménem Lennon Marlene Haj Hossein Smetana, jež přišla na svět v prosinci roku 2016.

Vztah těchto dvou je téměř idylický, v nedávné době byla ale Smetana spatřena s devatenáctiletým Josefem Trojanem, kterak se spolu objímají a letmo se dotýkají. „Když se dostaneš do spárů bulváru, tak vlastně přecházíš (na určitou dobu) na velice speciální dietu, kdy máš na jídelníčku jen prdel, hovna a toaleťák od hoven,“ vyjádřil se ke spekulacím o nevěře drsně Jordan.

Tvoje tvář má známý hlas

Jordan Haj je hudbě skutečně oddaný a nad nabídkou k účasti v show Tvoje tvář má známý hlas 2020 nějakou dobu uvažoval, než ji ve finále přijal. „Účast ve Tváři jsem samozřejmě nějakou dobu zvažoval, ale tvůrčí tým pořadu má moji důvěru a na celý ten proces se díky tomu těším," podělil se Haj o své pocity.

Jasno má v tom, že každého interpreta, kterého dostane za úkol předvést, chce napodobit na jedničku. "Přál bych si vždy napodobit daného interpreta tak, aby to byla pocta tomu umělci, a ne výsměch,“ doufá zpěvák.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy