Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tvoje tvář má známý hlas 2020: Diváci se mohou těšit na novou porotu, zůstala jen jedna stálice

Tvoje tvář má známý hlas 2020: Diváci se mohou těšit na novou porotu, zůstala jen jedna stálice
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
porota
Sedmou řadu show Tvoje tvář má známý hlas bude provázet několik zásadních změn. Ta největší se týká poroty. Moderátorského postu se pro porotcovské křeslo vzdal Ondřej Sokol (48), který v čele nahradí samozvaného předsedu Jakuba Koháka (45). Janka Ledeckého v porotě nahradí hvězda seriálu Slunečná a účastnice páté řady Eva Burešová (27). U stolečku zůstal jen divácky oblíbený Aleš Háma (47) a čtvrté místo bude už tradičně obsazovat v každém dílu speciální host.

Tvoje tvář má známý hlas se vrací v čele s novým moderátorem v podání Vladimíra Polívky Fanoušci pořadu mohli mít strach, že přijdou o ostrovtip Ondřeje Sokola, opak je ale pravdou. Ten se pozice moderátora vzdal, aby se usadil do čela poroty.

Už od první série byl součástí poroty Jakub Kohák, který se sám nazval jejím předsedou. V letošní řadě ale účinkovat nebude. Společně s ním se křesla porotce vzdal i Janek Ledecký, který v porotě taktéž usedl už v první sérii. Společně hodnotili soutěžící v celkem šesti řadách, ta loňská se pak stala jejich poslední.

Porota letošní řady zábavného pořadu bude sice nová, ale diváci se mohou i tak těšit na osobnosti, které už v show Tvoje tvář má známý hlas viděli. Ondřej Sokol ji moderoval a po jeho boku do poroty usedne účastnice páté řady Eva Burešová Tuto dvojici pak doplní Aleš Háma, který soutěžil ve třetí řadě a porotcem je od řady čtvrté.

Ondřej Sokol

Jako moderátor pořadu si Ondřej Sokol mezi diváky získal spoustu fanoušků. V sedmé řadě show si ale zkusí trochu jinou roli. V roli moderátora ho nahradí Vladimír Polívka a sám Sokol usedne na pozici předsedy poroty.

Sokol se na porotcování velmi těší. „Jsem moc rád, že si vyzkouším trochu jinou roli v Tváři a budu tak moct hodnotit výkony mých kolegů a kamarádů,“ sdělil nyní už bývalý moderátor, který letos zasedl křeslo Jakubu Kohákovi.

Eva Burešová

Příznivce seriálu Slunečná nepochybně potěší, že další členkou poroty se stala herečka Eva Burešová. Ta se jako soutěžící zúčastnila páté řady a od výhry ji dělil jen vlásek. Moc dobře tak ví, čím si soutěžící budou procházet a jak náročné tréninky je čekají.

Samotná Eva se musela jako soutěžící převtělit do spousty umělců a některé proměny byly i pro ni jako pro profesionální zpěvačku a herečku těžké. Musela bravurně předvést tak skvělé zpěvačky, jako jsou například Beyoncé, Madonna, Christina Aguilera či Jennifer Hudson

Aleš Háma

Bavič Aleš Háma je jediný porotce z předchozích řad, který zůstal sedět ve svém křesle. Poprvé za stůl usedl ve čtvrté sérii, kdy v porotě nahradil komičku a herečku Ivu Pazderkovou Ještě předtím se však show rovněž sám zúčastnil.

Háma byl jakožto soutěžící pro smích celé porotě, snaha se mu ale rozhodně upřít nedala. Divákům se velmi líbil například v roli Hany Zagorové či v lesklém kostýmku Lady Gaga Jako porotce, který si soutěží sám prošel, je na nové účastníky milý a svá hodnocení jim sděluje s humorem sobě vlastním. Těšíte se na novou sestavu poroty?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy