Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

TVOJE TVÁŘ: Drsná proměna Roberta Jaškówa do frontmana kapely Rammstein

To je proměna!
+ Další 2 fotografie
Už dnes večer se můžete těšit na novou sérii úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci budou mít možnost sledovat první epizodu premiérové páté řady. O naprosto skvělé vystoupení, ze kterého šel strach, se postaral herec Robert Jašków.

Divákům se představí jako frontman německé skupiny Rammstein. Jeho proměna byla tak dokonalá, že vyděsil nejednoho člena produkce. „Já jsem si to náramně užil, bylo to přesně takové, jaké jsem si to představoval.

Myslím, že se to docela povedlo a diváci se mají na co těšit,“ prozradil Robert Jašków. „U této proměny jsme se řídili pravidlem čím víc make-upu, tím lépe a výsledek byl geniální. Vznikla vizuální harmonická disharmonie,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Kromě Roberta Jaškówa diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Michaelu Badinkovou, Patrika Děrgela, Terezu Maškovou (22), Vojtu Drahokoupila a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už dnes od 20:15 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články