Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tváře schované za hororovými maskami: Tihle herci vám způsobili ty nejhorší noční můry

Tváře schované za hororovými maskami: Tihle herci vám způsobili ty nejhorší noční můry
Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Každý si jistě pamatuje na chvíli, kdy sledoval svůj první horor. Někteří pak museli spát s rozsvíceným světlem a báli se dokonce jít i na záchod. Postavy, které nám na televizních obrazovkách dlouhá léta nahánějí husí kůži a způsobují noční můry, jsou skutečně děsivé. Pod maskami se však skrývají zcela obyčejní lidé, kterých byste se v reálu nebáli ani omylem.

Hororových postav, které divákům nahánějí dlouhá léta strach a způsobují traumata, je nespočet. Samara z Kruhu, Freddy Krueger z Noční můry v Elm Street či Pennywise z filmu To a další. Tyhle fiktivní příšery mají na svědomí spoustu probdělých nocí a vykřičených hlasivek. Jakmile ale na natáčení padla poslední klapka a herci sundali své kostýmy, změnili se k nepoznání.

Práce některých maskérů je opravdu náročná a aby vás herci skutečně vyděsili, je potřeba, aby se na jejich masce pracovalo i několik hodin. Jako mávnutím proutku se tak zcela sympatický chlapík, se kterým byste se nebáli seznámit v kavárně, či krásná žena, která by každého muže okouzlila na první pohled, promění v tu nejhorší noční můru mnohých diváků.

Do galerie se podívejte na reálné tváře hororových postav. Kolikrát byste ani neřekli, jak pěkný člověk může hrát hrůzostrašnou obludu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy