Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tváře schované za hororovými maskami: Tihle herci vám způsobili ty nejhorší noční můry

+ Dalších 16 fotografií
galerie
Každý si jistě pamatuje na chvíli, kdy sledoval svůj první horor. Někteří pak museli spát s rozsvíceným světlem a báli se dokonce jít i na záchod. Postavy, které nám na televizních obrazovkách dlouhá léta nahánějí husí kůži a způsobují noční můry, jsou skutečně děsivé. Pod maskami se však skrývají zcela obyčejní lidé, kterých byste se v reálu nebáli ani omylem.

Hororových postav, které divákům nahánějí dlouhá léta strach a způsobují traumata, je nespočet. Samara z Kruhu, Freddy Krueger z Noční můry v Elm Street či Pennywise z filmu To a další. Tyhle fiktivní příšery mají na svědomí spoustu probdělých nocí a vykřičených hlasivek. Jakmile ale na natáčení padla poslední klapka a herci sundali své kostýmy, změnili se k nepoznání.

Práce některých maskérů je opravdu náročná a aby vás herci skutečně vyděsili, je potřeba, aby se na jejich masce pracovalo i několik hodin. Jako mávnutím proutku se tak zcela sympatický chlapík, se kterým byste se nebáli seznámit v kavárně, či krásná žena, která by každého muže okouzlila na první pohled, promění v tu nejhorší noční můru mnohých diváků.

Do galerie se podívejte na reálné tváře hororových postav. Kolikrát byste ani neřekli, jak pěkný člověk může hrát hrůzostrašnou obludu.

Mohlo by vás zajímat

Další články