Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tvář zla! Američan pozabíjel v Las Vegas nejméně 58 lidí. Jeho partnerka chodila davem a říkala, že všechny čeká smrt

To je zabiják z Las Vegas Stephen Paddock a jeho partnerka Marila Danley.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 7 fotografií
Svět už ví, jak vypadá muž, který v Las Vegas v americké Nevadě postřílel nejméně 50 lidí. Jedná se o čtyřiašedesátiletého Stephena Paddocka. Vrah je po smrti. Policie intenzivně hledá jeho spolubydlící a zřejmě také partnerku Marilu Danley.

Policisté zatím neví, proč muž do davu začal střílet. Nyní intenzivně pátrají po jeho spolubydlící z hotelu. Věří, že Marila Danley jim řekne, proč Paddock vzal automatickou zbraň a začal střílet do lidí, kteří přišli na hudební festival.

Nejprve se objevily informace, že Paddock měl komplice, to ale policie nepotvrdila. Další zprávy hovořily o tom, že došlo k útokům i v dalších hotelech. Oficiálně to ale nikdo nepotvrdil.

Stephen Paddock nebyl podle policie napojen na žádnou teroristickou organizaci. Policisté ho po zásahu našli mrtvého v jednom z hotelových pokojů. Do davu střílel z 32. patra hotelu, kde byl ubytovaný. Podle britského Guardianu se v mužově hotelovém pokoji našlo několik pušek. Není zatím jasné, zda Paddock spáchal sebevraždu, nebo zemřel při policejním zásahu.

Některá média uveřejnila informaci, že před zahájením koncertu zpěváka Jasona Aldeana se davem lidí procházela Paddockova partnerka Marila Danley a říkala jim, že dnes v noci všichni zemřou. Ani tato informace zatím také není potvrzená.

Související články

Další články