Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tvář v době koronavirové: Albert Černý zazářil v roli princezny, překvapil i Helenu Vondráčkovou

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Tvoje tvář má známý hlas
V sobotu večer mohli televizní diváci sledovat oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas. Osm celebrit se opět muselo vžít do kůže tuzemských i zahraničních interpretů a předvést co nejlepší výkon. Díl byl velmi ozvláštněn tím, že, i když dorazil vzácný host, několik lidí vypadlo. Ale všichni si dokázali hravě poradit a ještě u toho vtipkovat. Což je v současné situaci důležité...

Sobotní díl Tvoje tvář má známý hlas byl o poznání jiný. Ondra Sokol musel vzít moderování za Vladimíra Polívku, který je v karanténě. Stejně tak chyběla i Eva Burešová, která se koronavirem nakazila. Museli se sehnat jiní porotci a za stolem tedy zůstal ze stálých jen Aleš Háma.

„Prymula taky nemůže přijít, ten se bojí, že jo,“ zavtipkoval Aleš. V porotě tedy usedli Patrik Děrgel, Helena Vondráčková, Patricie Pagáčová a Háma.

Z domova napůl komunikoval také Honza Cina, který přiznal teploty. Háma navíc musel pomoci s vystoupením Andree Kalousové. Vondráčkové v průběhu show ukázali i proměny, kdy museli účastníci pořadu vystoupit právě jako ona. V sobotu to padlo na Alberta Černého. Bára Basiková se v pořadu rozplakala nejen kvůli současné situaci kolem koronaviru, ale také při vzpomínkách na Karla Gotta. Zpívala totiž píseň Lady Karneval.

Skvostné proměny a excelentní výkony

Všechny celebrity i vzhledem k současné situaci předvedli úžasné výkony. Například Jitku Čvančarovou a Bořka Slezáčka byste tak snadno určitě nepoznali! Při bodování porotců si nejlépe vedl Albert Černý. A ačkoliv pak zasáhli svými body i účinkující, udržel se na prvním místě a sobotní díl tak patřil jemu.

Související články

Další články