Dnešní, finální večer pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. Všichni soutěžící předvedli opravdu fenomenální výkony. Jako první vystoupila Marta Jandová, která měla těsně před finále velké problémy se zdravím.

Chytila totiž nějakého zákeřného bacila a onemocněla. I přesto zazpívala skvěle. Nakonec skončila na třetím místě. Celou soutěž nakonec zaslouženě vyhrál Jan Cina, který byl favoritem již od začátku.

Honza Cina předváděl po celou soutěž vynikající výkony a bylo by hodně divné, kdyby vyhrál někdo jiný. Svůj šek na 150 000 korun věnoval mobilnímu hospici Ondrášek, který pomáhá nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým a jejich rodinám.

Druhým adeptem na vítěze byl David Gránský, který nakonec skončil na druhé pozici. Jeho vystoupení, kde předvedl Marilyna Mansona, komentoval Ondra Sokol (45) slovy, že pravděpodobně ztratil veškerou podporu věřících fanoušků. Tím chtěl Sokol jednoduše říct, že většina věřících jsou naprosto nudní lidé.

To si ovšem nenechala líbit pohotová Ewa Farna (23), která trapného Sokola okamžitě setřela. „Já jsem náhodou věřící a tohle se mi strašně líbilo,“ taktně knokautovala Sokola. I když je Ewa ještě hodně mladá, dokáže vtipně zareagovat na všechno.

Je pohotová a vtipná na rozdíl od některých moderátorů a porotců. Stejně tak si Eva dokáže dělat srandu ze své korpulentnější postavy, která je neustále někde propíraná. Klidně řekne na plnou pusu, že její noha je jako jejich čtyři.

Tenhle díl byl opravdu plný zajímavých lidí a skvělých výkonů. Pro příště bychom v porotě vyměnili afektovanou Pazderkovou za vtipnou Farnou!