Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

TVÁŘ PANENKY A MODRÁ KUKADLA: Svět má novou nejkrásnější holčičku, modelkou se stala v 6 letech!

V pouhých 6 letech oslnila celý svět.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
Svět má novou nejkrásnější holčičku. Anastasia Knjazeva (6) se v extrémně nízkém věku stala modelkou. V mnohém se tak podobá Thylane Blondeau (16) nebo Kristině Pimenové (11), které se podobným titulem mohly pyšnit v minulosti.

Teprve šestiletá holčička Anastasia Knjazeva je považována za nejkrásnější holčičku světa. Mladičká Ruska tak zaujala pozici, na kterou dřív modeling vynesl Francouzku Thylane Blondeau či Kristinu Pimenovou, která je rovněž z Ruska.

Anastasia už má statisíce fanoušků na sociálních sítích, jenom na Instagramu ji sleduje na půl milionu lidí. Ohromila je krásným vzhledem. Díky krásným modrým očím připomíná panenku, což je také jeden z důvodů, proč už teď má našlápnuto stát se velmi úspěšnou modelkou.

Dívka už má za sebou řadu focení, objevila se například v kampani ruského oblečení pro děti.

Knjazeva není zdaleka první holčičkou, která se stala modelkou takhle brzy. Dnes šestnáctiletá Thylane začala s modelingem rovněž v šesti. Ještě větším extrémem je kariéra Kristiny Pimenové, která fotí od svých čtyř let. Anastasia se tak zařadila po jejich bok a je jisté, že o ní v nejbližší době ještě uslyšíme!

Související články

Další články