Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Tvar obličej o vás prozradí mnohem víc, než jste si mysleli! I to, jaká jste osobnost

Obličej o vás prozradí mnohé.
Zdroj: pixabay
typologie
Nejen to, jak se vyjadřujete nebo jak chodíte, ale i samotný obličej o vás prozradí více, než byste si mysleli. Nejen vaše mimika, ale především tvar obličeje prozradí, jaký jste člověk a jakou osobnost v sobě skrýváte. Co o vás prozradí vaše tvář?

1. Kosočtvercový obličej

Než něco řeknete, raději si to pořádně promyslíte v hlavě. Jste velmi opatrní v tom, jak se vyjadřujete a co za slova z vás padá. Jste detailisté a na ty se zaměřujete nejen u sebe, ale i u ostatních. Málokdo vás oblafne.

2. Oválný obličej

Tvar vašeho obličeje by se dal považovat za dokonalý. Sluší vám totiž snad všechny účesy. Jste nejen inteligentní osoby, které to mají v hlavě srovnané, ale hlavně vždy přesně víte, co říct. Občas si sice věci až moc idealizujete, ale rádi se pohybujete na růžovém obláčku daleko od pozemských problémů.

3. Srdcový obličej

Váš obličej o vás vypovídá to, že jste člověk, který se ničeho nezalekne. Doslova milujete nové věci a výzvy, které ve vám rozproudí adrenalin v žilách. Jste také velmi sexuálně náruživí, takže potřebujete neustále prožívat fyzický kontakt.

4. Kulatý obličej

Jste taková laskavá osůbka, která to se všemi myslí dobře. Snažíte se v každém vidět jen to dobré a působíte na okolí jako léčivé sluníčko. Občas však upřednostňujete potřeby druhých před svými, což se vám moc nevyplácí. Myslete i na sebe.

5. Obdelníkový obličej

Jste silná osoba, která se nenechá ničím zastrašit. V práci jste vytrvalí a zadané úkoly vždycky dotáhnete do konce. Tím jste také finančně úspěšní, takže na tok peněz si rozhodně nemůžete stěžovat. Občas však podléháte stresu a jste mírně nevrlí.

6. Čtvercový obličej

Pokud máte obličej ve tvaru čtverce, rozhodně si na vás jen tak někdo nepřijde. Jste totiž dominantní osoba, která vždy potřebuje mít navrch a jen tak něco si nenechá líbit. Nejste však žádný snílek, takže vás nikdo neoblbne. Stojíte pevně nohama na zemi.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy