Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tvář míří do finále: Krví pokrytá Holišová, hříšná Boho i vítěz kola Albert Černý

Albert Černý jako Adele.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
finále

Deset hvězdných soutěžících v nejnovějším díle show Tvoje tvář má známý hlas zabojovalo o postup do finálové čtveřice šampionů. Po velkém, napínavém boji plném slz se ale rozhodlo, kteří účastníci zabojují o absolutní vítězství. S nejvyšším počtem budů se do finále dostal David Gránský, poté Hana Holišová, Marta Jandová a Albert Černý.Absolutní finále show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží, a s tím roste i napětí. Porota v devátém díle vybrala čtveřici, která bude bojovat o vítězství.

Speciálním hostem uplynulé epizody byla krásná Hanka Vágnerová. "Já se cítím ráda důležitá, a tak jsem ráda, že mohu někomu zničit život," prohlásila úsměvně hned na začátku, když se jí moderátoři zeptali, jaké to je nést částečnou zodpovědnost za to, kdo postoupí do finále.

Energie, sexappeal a krev

První vystoupení si vzal na triko Vojtěch Drahokoupil, který předvedl zpěváka Bruna Marse. Hned v úvodu ukázal neskutečný výstup s bicími bubny, kterými celou show pořádně rozpálil, a laťku tak nasadil hodně vysoko.

Energickou skladbu zazpívala Jitka Boho společně s fešným zpěvákem Janem Kopečným. Jitka ztvárnila divu Beyoncé a Honza rapera Jay-Zeho. Jitka se předvedla ve dvoudílném sexy stříbrném kostýmu, který zvýraznil její štíhlé nožky i pevný zadeček.

Iva Pazderková zazpívala jednu z nejpopulárnějších skladeb všech dob, a to We will rock you od skupiny Queen. Roman Vojtek si střihl energický duet plný sexappealu s Markétou Procházkovou, předvedli divokou show Madonny a Justina Timberlaka. Hana Holišová zazpívala taneční píseň od Mikolase Josefa a dokázala, že pro ni žádný hudební ani taneční úkol není překážkou. Tvář měla stejně jako Mikolas v hudebním klipu pokrytou krví.

Dojemná čísla a vítězství na konec

Petr Rychlý zazpíval legendární píseň Waldemara Matušky. "Takhle vypadal můj dědeček," zareagovala Eva Burešová, když spatřila Petra. Píseň Sbohem, lásko zazpíval velmi dojemně a celý sál měl slzy na krajičku.

David Gránský předvedl rozsahově náročnou píseň Unstoppable od Sii. Nejen hlavu, ale i oči mu zakrývala ikonická paruka, a přestože neviděl, zvládl skladbu na jedničku. Berenika Kohoutová se proměnila v Rihannu. Předvedla se jako královna temnot s korunou na hlavě a dojemnou píseň se silným příběhem zazpívala skvěle.

Marta Jandová se chopila úkolu opravdu těžkého kalibru, ale zvládla ho perfektně. Zazpívala píseň od Whitney Houston, kterou rozplakala nejen sebe, ale také celý sál. Nelehký úkol dostal i Albert Černý, jenž předvedl své číslo jako poslední, proměnil se ve zpěvačku s naprosto charakteristickým hlasem - Adele. Náročnou píseň ale zvládl bravurně a stal se i absolutním vítězem celého kola.
Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy