Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tvář je naleštěná BÍDA: Sokol překvapivě TRAPNĚJŠÍ než minule, Dejdara skoro trefil ŠLAK a vše zachránila Konvičková!

Co si o tom myslíte vy?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Máme za sebou další díl třetí série Tvoje tvář má známý hlas. Největším překvapením večera byla jednoznačně Markéta Konvičková, která předvedla naprosto fenomenální výkon a to nemusela ukázat ani prsa. Naopak nejhorší dnes byl Martin Dejdar, který svou píseň absolutně neudýchal. No a Ondřej Sokol vedl tradičně trapný humor jako obvykle.

První a druhá série pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas byla jedním slovem show. Dalo se na to koukat, dokonce díky perfektním výkonům soutěžících jsme přehlédli nudný a trapný humor Ondřeje Sokola.

Vystoupení jsme hltali jedno po druhém a jak je vidět, předchozí ročníky bavily diváky mnohem více. Hlavním kamenem úrazu třetí série jsou hlavně ksichty. Nejsou nijak zajímavé a u některých ani vlastně nevíme, kde je vzali.

Je tam jakýsi Ondřej Ruml, který před sto lety zazářil v Superstar a pak se po něm slehla zem. Dalším špatně vsazeným koněm je Adéla Gondíková spolu s Tatianou Vilhelmovou (38). Adéla kdysi dávno uváděla se svým bratrem Rady ptáka Loskutáka, kde radili, jak si z plastu udělat perfektní nepromokavé galoše na pole. Takže mladé obecenstvo příliš neokouzlí. Tatiana je zase pověstná svou panovačnou a nafrněnou povahou, která není příliš oblíbená.

No a o Aleši Hámovi snad ani nemluvě. S jeho vystoupením alá Hana Zagorová, kterou v posledních letech nelze snad ani pořádně rozeznat, se Háma vrátil tak o čtyřicet let zpět v čase. Martin Dejdar chtěl zazářit co by The Weekend, ale nestačily mu síly. Holt už Dejdar není zkrátka nejmladší a vzal si na sebe toho víc, než byl schopen unést. Chvílemi to vypadalo, že bude muset štáb zavolat zdravotníky, aby dali Dejdarovi první pomoc.

Jediní, kdo zachránili tento večer, byl Milan Peroutka a Markéta Konvičková. I když jsme si ze srdce přáli, aby Markétka konečně ukázala své přednosti, protože ona když chce, tak umí být zatraceně sexy, tak dnes to nebylo potřeba. Markéta naprosto zaválela jako Pitbull a byla perfektní byť holohlavá a v kalhotách.

Peroutka a Konva zkrátka zachránili nablýskanou nudu Tváře!

Související články

Další články