Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tvář Demi Moore terčem posměchu: Co vám to provedli, smějí se fanoušci

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
kritika lidí
Přirozené stárnutí se některým lidem tak úplně nelíbí a patří mezi ně i dost celebrit včetně Demi Moore (58). Americká hvězda se ani po padesátce nevzdala přehlídkového mola a fanouškům se dříve ohromně líbila. Tentokrát však herečka sklízí spíš posměch kvůli své tváři. Někteří fanoušci se dokonce zhrozili...

Herečka Demi Moore se sice věkem blíží k šedesátce, to ji však před ničím nezastaví. Na přehlídce značky Fendi v rámci pařížského Fashion Weeku předvedla sice dokonalý model, její tvář však byla probírána více než samotná módní show. Fanoušci teď na sociálních sítích debatují o tom, zda zpackala svou práci maskérka, která Demi líčila, nebo plastický chirurg.

"Co se vám to stalo s obličejem, drahá? Hanba," kroutily hlavou některé uživatelky. "Ach Demi, proč? Vaše tvář...," přidávali se další fanoušci. "Co vám to provedli?" smáli se lidé. "Je to docela dlouho od chvíle, kdy jsem byla z něčeho vystrašená. Pak jsem uviděla tvář Demi Moore," stálo ve zděšeném komentáři. "Proč jste si nechala takhle zmrvit obličej?" dotazovali se další. "Kdokoliv, kdo dělal Demi tuhle plastiku, by měl přijít o licenci," zastávali se herečky někteří.

Našli se i tací, kteří Demi přirovnali ke Courteney Cox, která přirozené stárnutí zarazila plastikou. "Demi, vždycky jste v mých očích byla nádherná žena. Mým cílem bylo stárnout tak krásně jako vy. Prosím, prosím, nechte ten obličej být. Už ani nevypadáte jako vy. Stárla jste krásně," vytkla herečce jedna z fanynek. Někteří se dotazovali, zda nejde jen o špatně nanesený make-up.

V komentářích na sítích zněly různé názory, mnoho z nich však herečku nijak nešetřilo. Přitom v několika rozhovorech pro zahraniční weby hvězda Charlieho andílků prohlásila, že na sobě nemají lidé hledat nedostatky a přijmout to, jací jsou. Sama věděla, že ani jí se "gravitace nevyhnula", ale prý se nechtěla nechat nijak upravovat. Fanoušci tak zuří zcela oprávněně...

Související články

Další články