Další díl otevřel Miroslav Etzler se songem od Kissáků I Was Made for Lovin' You a v tu chvíli by žádná žena ani čtyřprocentní muž nechtěl, aby byl herec stvořen k tomu, aby ji či jeho miloval.

David Gránský vtrhnul na pódiu jako Reel 2 Real. Po vystoupení, kde účinkovali i černošští zpěváci, Jakub Kohák znovu opakoval svůj nekorektní vtip o ukradeném telefonu. To už jednou zkoušel v první řadě po vystoupení Ivany Chýlkové jako romské zpěvačky Věry Bílé. Smála se jenom Iva Pazderková.

Michaela Jacksona obstojně ustál Roman Vojtek. Na výkon Hanky Holišové to nemělo, ale snažil se. Složité taneční kreace spolu se zpěvem udýchal a rozhodně pobavil.

Doják večera byl Honza Cina, který se objevil jako Naďa Urbánková. Od životem těžce zkoušené zpěvačky zazpíval píseň Závidím. Text napsal Jiří Grossmann poté, co se dozvěděl svoji smutnou diagnózu. Cina málem rozbrečel všechny diváky ve studiu i u obrazovek.

Markéta Procházková zvládla The Cranberries na jedničku. Při tomhle vystoupení trpěly jenom děti. Ty musely chudák minutu držet luk a šíp, dokud nezměnily taneční polohu.

Ivana Jirešová předvedla standardně nejslabší vystoupení a jako Deee – Lite vůbec nezaujala.

Anička Slováčková dojala diváky jako Prince a byla pochválena za herecký výkon.

Zlatým hřebem večera byla rozhodně Marta Jandová (42) jako Ceae Lo Green. Dokonalá proměna, dokonalé pohyby a dokonalý zpěv. A právě díky tomu Marta Jandová podruhé vyhrála tuto soutěž!