Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tvář bez mimiky a zdeformovaná čelist: Týnuš Třešničková bude za chvíli k nepoznání

Týnuš má na sobě plastik až až.
+ Dalších 30 fotografií
Bloggerka Týnuš Třešničková (23) si z toho, že jí plastiky deformují obličej, nic nedělá. Naopak. Přidává další a další. Zákroky které prodělala, jí natolik změnily tvář, že za chvíli nebude k poznání. Na sociální síti nedávno zveřejnila snímek, ze kterého jde vyloženě strach. Nejenže je zřetelné, že Týnuš přišla o mimiku, ale zdá se, že se jí i deformuje čelist.

Týnuš Třešničkové si z nějakého důvodu pořád ještě bere spousta mladých dívek příklad. To, že je naviguje špatným směrem ale třiadvacetileté blogerce zjevně nevadí. Kvůli nedávno zveřejněné fotografii na svém Instagramu jí možná pár fanoušků ubude.

Každý totiž uzná, že co je moc, to je příliš. Týnuš má na snímku úplně zkamenělý obličej. Mimika jí vlivem plastik už přestala fungovat a hlavně, lze si povšimnout, že jí padá čelist. Těžko říct, zda si nechala změnit tvar, ale kůže kolem spodní části brady je zvláštně povislá.

Je otázkou, zda něco donutí Týnuš přestat. Zdá se, že ona je o svém jednání docela přesvědčená. Je ale pravděpodobně jediná.

Mohlo by vás zajímat

Další články