Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TV program na Štědrý den: Víme, jaké pohádky a filmy na nás chystají!

Na Štědrý den se těšíme hlavně na pohádky.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Vánoce jsou za dveřmi a Štědrý den většina z nás tráví se svými blízkými u stromečku a dobrého jídla. A téměř každý se těší na pohádky a filmy, na které se aspoň jednou v roce může v klidu podívat. A my víme, na co se můžete těšit!

Kromě dárků pod stromečkem a hlavně volného dne se většina z nás těší na to, až se bude válet u telky a jíst cukroví. Štědrý den je totiž jeden z mála dní, kdy si člověk může odpočinout a nedělat vůbec nic. A my víme, na jaké pohádky a filmy se můžete těšit!

ČT1

Česká televize vsadila na klasiku, jako je Šíleně smutná princezna. Na Helenu Vondráčkovou a Václava Neckáře se můžete těšit už v 15:55. Hned po ní v 17:20 vás pobaví česká klasika Byl jednou jeden král. Ve 20:20 si rozhodně nesmíte nechat ujít Tři oříšky pro Popelku, které ke každým Vánocům neodmyslitelně patří. A hned po Popelce vás pobaví hvězdně obsazená filmová komedie Pelíšky.

TV NOVA

Kdo miluje české pohádky a hlavě ty od režiséra Zdeňka Trošky, může se už 13:45 podívat na pohádku Z pekla štěstí a naladit se tak na vánoční atmosféru. Ve svém večerním programu Nova vsadila na Princeznu se zlatou hvězdou, na kterou se můžete podívat hned po rozbalení dárků ve 20:20 a bez které si většina z nás nedokáže Vánoce vůbec představit. Kdo má rád princezny, ale nemusí pohádky, je tady pro něj ve 21:35 Pretty Woman a krásná Julia Roberts se šarmantním Richardem Gerem.

PRIMA FTV

Televize Prima vsadila spíše na filmy než pohádky. V 15:45 se zasmějeme u filmu Policajt ze školky s Arnoldem Schwarzeneggerem. A ve 20:20 nás čeká kultovní film Sám doma, který se také každoročně vysílá právě na Vánoce.

TV BARRANDOV

Televize Barrandov vsadila na úplně jiný kalibr. A bude to doslova hvězdná soustava! V 11:45 se můžete podívat na všechny lásky Karla Gotta a ve 21:10 si užijete letošní hit Exkluziv Kateřiny Brožové. A to si rozhodně nesmíte nechat ujít!

NOVA CINEMA

Nova Cinema také vsadila spíše na filmy než pohádky. V 9:20 a 10:10 vám bude dělat společnost Mentalista. V 11:00 dostanete Vánoční přání a ve 14:05 vám bude dělat společnost Will Smith a Wild Wild West. Večer si také můžete zpříjemnit kráskami Kate Winslet a Cameron Diaz, které se vydají na prázdniny, a ve 20:00 na vás čeká Vánoční skřítek.

FANDA

Na Fandovi prožijete Štědrý den ve společnosti Walker Texas Ranger a s kriminálkou­ Miami.

PRIMA COOL

Na Prima Cool vám budou celý den dělat společnost zejména Simpsonovi a Námořní vyšetřovací služba. Ve 20:00 se můžete těšit na film Cesta do středu země a hned poté ve 22:05 na legendární film Spartakus.

PRIMA LOVE

Na Prima Love můžete přes den vařit s Gordonem Ramsaym, který vám ukáže, jak se vaří na Vánoce. Společnost vám bude dělat i Closer a večer ve 20:15 vás čeká film Trest pro mého syna a hned po něm Vražedné Miami. Tak pokud nemáte náladu na pohádky, Prima Love je tou pravou volbou.

Související články

Další články