Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

TV Nova představila novinky: Tvář přetáhla další hvězdu z Partičky a spousta nových seriálů

Seriál Mimořádné intelektové nadání.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Jaro na Nově

Televize Nova představila na tiskové konferenci nové seriály a show, na které se můžete v nejbližší době těšit. Bude to například nový krimiseriál Šéfka nebo devátá řada divácky úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, kde v porotě usedna i hvězda ze slavné Partičky. A na své si přijdou i předplatitelé Voyo!

Televize Nova vysílá už 28 let. Na konci ledna představila jarní vysílací schéma, ve kterém nechybí oblíbené pořady, ale ani novinky.

Nová řada populární Tváře

Velkou pozornost na sebe jistě strhne již devátá řada Tvoje tvář má známý hlas, které budou v programu vyhrazeny nedělní večery.

Tvůrcům Tváře se opět podařilo složit vynikající osmičku účinkujících, kteří budou každý týden bavit diváky svými úžasnými proměnami. Role moderátorů se opět chopí osvědčení matadoři Ondřej Sokol a Aleš Háma. Novinek se dočkáme na straně poroty. Setkáme se s osvědčenými porotci Evou Burešovou a Jakubem Kohákem a vedle nich naskočí dvojice nových, herečka Petra Nesvačilová (36) a režisér ze slavné Partičky Daniel Dangl (46).

Nové seriály na TV Nova

Důraz klade Nova na nové seriály. Bude jich hned několik. Kriminální seriál Šéfka představí zcela unikátní pohled na tým vyšetřovatelů a jejich kolegů. Vedle deseti uzavřených případů totiž diváci budou svědky velmi silných osobních příběhů hlavních postav, které jsou přímo ovlivňovány případy, jež vyšetřují.

Tým ve složení major Karla Langerová, kterou hraje Kateřina Winterová, kapitán Richard Čech (Jan Holík) a kapitán Jan Trunpeta (Petr Konáš) vyšetřuje v každém díle případ vraždy, s velmi nečekaným a překvapivým rozuzlením. Desetidílnému seriálu budou patřit sobotní večery.

Seriál inspirovaný skutečným příběhem

Další nový seriál ponese název Chlap. Půjde v něm o to, že úspěšný doktor Ondřej Frank (Tomáš Maštalír) následkem zranění ztratí část paměti. Seriál inspirovaný skutečným příběhem ukazuje nejen jeho úpornou snahu o pochopení nové reality a sama sebe, ale i dávku pochopení od svého nejbližšího okolí, které je úplně jiné, než jaké si jej pamatuje. Chlap poběží po odvysílání všech dílů krimiseriálu Odznak Vysočina vždy ve čtvrtek v hlavním vysílacím čase.

Osvědčené pořady i novinky

Aby byl výčet úplný, připomeňme i další pořady, na které narazíte v programu této televizní stanice. Vysílací schéma představila TV Nova na tiskové koferenci.

Každý všední podvečer se mohou diváci těšit na vědomostní soutěž Na lovu, kde má moderátor Ondřej Sokol připravené pro soutěžící zapeklité otázky. Poté následuje tradičně nový díl populární stálice Ulice. Jaro 2022 se v Ulici ponese ve znamení silných příběhů, jejichž mottem je odhodlání nepoddat se osudu, který rozdal ne právě nejlepší karty.

Pondělní večery budou patřit premiérovým dílům krimiseriálu Specialisté. Nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, ve které proti sobě stojí dva týmy Mao a Azua, ovládla televizní obrazovky v úterý a v pátek večer. Kdo překoná nejen těžké překážky, ale i sám sebe a odnese si výhru 2,5 milionu?

Ve středu se v hlavním vysílacím čase mohou těšit na Výměnu manželek a novopečené rodiče v Malých láskách.

Na své si přijdou i fanoušci seriálu Dáma a Král, na obrazovky vtrhne další řada v hlavní roli s Terezou Hofovou a Matějem Hádkem.

Nova také začala natáčet nový kriminální seriál Mimořádné intelektové nadání s Tatianou Dykovou v hlavní roli. Marta je pronikavě inteligentní uklízečka, která přes svůj disrespekt k uniformám se stane součástí vyšetřovacího týmu jako konzultantka a spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) rozplétá komplikované případy vražd.

Jaro 2022 na Voyo

A co nás čeká na platformě Voyo? Ryze česká házená, rodina mimo systém, zrození hvězdy Ivety Bartošové a nové příběhy z Ordinace. V první polovině roku 2022 uvádí Voyo pětici premiérových původních projektů natočených pod značkou Voyo Originál.

Vedle nové sezony legendární Ordinace v růžové zahradě 2, která na Voyo odstartuje už 3. února, a třídílné minisérie Guru, která si svou premiéru na Voyo odbyla v průběhu ledna, to bude komediální seriál Národní házená, rodinné drama Jitřní záře a jeden z nejočekávanějších projektů letošního roku – třídílná minisérie Iveta. O jednotlivých projektech vám postupně přineseme bližší informace.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy