Když se tohle duo vrhne do práce, nikdo ho nezastaví. Aleš i Michal se vrací na televizní obrazovky ve velkém stylu, patří jim hlavní vysílací čas hned tři dny v týdnu. V úterý a čtvrtek mohou diváci TV Barrandov vídat Jagelku v pořadu Kolotoč v kuchyni, zatímco ve středu večer se mohou těšit na Cibulkovy návštěvy u známých osobností.

Michal Jagelka se na televizních obrazovkách objeví znovu po dvou letech. Pozornost kamer mu už za tu dobu hodně scházela. „Televize je droga a adrenalin. Každý, kdo někdy stál před kamerou, mi potvrdí, že je to neuvěřitelný pocit. A když to potom někoho chytne, pak se k té práci logicky vždy čas od času vrací. Na obrazovkách se objevuji s přestávkami od dvanácti let, takže jsem už v televizi něco zažil. A přiznám se, že po dvou letech už se mi začalo stýskat! Televize je hlavně zajímavá práce se zajímavými lidmi,“ řekl Jagelka.

Ani tomuhle ostřílenému profíkovi se však tréma nevyhne, potrápila ho i před prvním natáčením. „Zdravá tréma k této práci patří. Jste v tom poprvé, všechno si musíte osahat, vyzkoušet. Nové studio, kamery, velký skvělý štáb, ovládáte sporák, troubu, musíte znát pravidla a ještě něco říkat… Ta tréma nesmí být svazující, musí rychle pominout a pak si to člověk začne užívat. Doufám, že se mi tohle všechno záhy po začátku prvního natáčení podařilo,“ dodal.