Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Definitivní stopka pro Jaromíra Soukupa. Barrandov se zbavuje jeho tváře, maže ho odevšud

Jaromír Soukup před zápasem.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Ti to ale vzali šmahem! Ještě před víkendem bylo jméno a tvář Jaromíra Soukupa (55) tak hluboce zapojeno nejen do vysílání, ale i propagace pořadů TV Barrandov, že se zdálo, že ho nepůjde nikdy vykořenit. Na začátku nového týdne ale už nový majitel televizní skupiny ukázal, co si o celém Jaromírovi myslí: ten totiž podle zjištění eXtra.cz začal mizet úplně odevšud.

Jaromír Soukup: Konec nejen ve vedení TV Barrandov

Jak jsme již informovali, v pátek ráno se ukázalo, že podnikatel Jaromír Soukup už skutečně není vlastníkem TV Barrandov, i když dlouho podle Deníku N tvrdil, že se nic takového nestalo.

Firmu nyní už přes měsíc ovládá se společníky Jan Čermák. O něm si původně mediální podnikatel myslel, že do jeho firem vstupuje s charitativním záměrem mu pomoci, cílem překupníka s krachujícími firmami bylo ale ve skutečnosti vydělat majlant.

A aby se mu to povedlo, musel se Soukupa zbavit, takže ho nyní vymazal i z představenstva, kde ho nahradil sám sebou. A i když se navenek tváří, že vše proběhlo za vzájemné spolupráce a korektně, ve skutečnosti vše bylo jinak.

Jednání nejen podle informací eXtra.cz, ale i dalších médií měla být ze strany Soukupa občas divoká a neukočírovatelná, takže v jednu chvíli Čermákovi došla trpělivost a rozhodl se po konci procesu někdejšího majitele z TVB úplně vystrnadit.

A i když časem vychladl, stejně už dochází k vykořenění Soukupova jména i obličeje ze samotných základů firmy.


Popírají jeho existenci?

Redakce eXtra.cz si v pátek všimla, že na webovkách TV Barrandov skupina až nezdravě moc propagovala svého exmajitele. Figuroval tam naprosto všude. Byla tam nejen jeho velká fotka, ale i řada reklamních bannerů na jeho projekty, včetně podcastu nebo jeho osobního a naprosto neaktuálního YouTube kanálu, viz fotogalerie.

V pondělí ráno jsou ale všechny tyto věci ze stránek pryč. Jako by chtěl někdo vymazat všechny známky dosavadní existence podle všeho pro věřitele i zaměstnance toxického exvlastníka.

Na homepage webu už se Soukup vůbec neobjevuje.

Doporučené video: Legendární tiskovka pořadu Agáta Jaromíra Soukupa. To mu ještě TV Barrandov patřila:


Hořký konec pana Jaromíra?

„Nikdo na Jaromíra Soukupa netlačí, aby v moderátorské roli končil,“ tvrdila pro Mediář.cz minulý týden místo Soukupa nově dosazená generální ředitelka TVB Andrea Geyer. Jenže se ukázalo, že v létě ruší všechny jeho pořady a podle našich informací se jich většina na podzim už nevrátí. A podle Deníku N se může stát, že Jaromír Soukup nakonec bude mít potupné místo pouze na nově vznikající digitální platformě.

Přitom na netu moc neboduje: jeho podcast ani YouTube kanál nikoho nezajímají...

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy