Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tuto sexy učitelku vyhodili ze školy! Neuvěříte, co tak děsivého provedla!

Zdroj: Facebook.com
Lydia Ferguson (39) učila na anglické střední škole a byla velice oblíbená. Vedení školy ale neocenilo její krásu, a tak dostala podmínečný vyhazov za svou žhavou selfie.

Celá kauza s učitelkou Lydií Ferguson začala už letos v březnu. Přidala totiž na svůj Facebook selfie, jak sedí v bílých šatech a lodičkách na posteli. Vedení školy fotku vidělo a hned si nezbednou učitelku pozvalo na kobereček. V ředitelně jí zřejmě pořádně vyčinili.

Mezi studenty se proslýchá, že Ferguson obvinili z toho, že její fotka je až moc provokativní. Matka tří dětí ale říká, že fotka je normální, že jsou na ní jen nohy a není vůbec závadná.

„Pokud jde o sociální sítě, vždycky se držím pravidla, že kdyby se můj dědeček díval na fotku s opovržením, nikdy ji na sociální sítě nedám,“ řekla Ferguson.

Studenti dokonce založili petici proti vedení školy, aby svou oblíbenkyni zachránili. Petice už má stovky podpisů a přidali se i rodiče. Podle studentů je to žena na svém místě a mnohdy pomáhala dětem i mimo pracovní dobu – například když bojovaly se šikanou.

Nakonec petice byla k ničemu a učitelka se rozhodla ukončit pracovní poměr sama. „Už se tím nechci dál stresovat. Moje rodina už si užila dost. Bylo to těžké období,“ sdělila teď už bývalá učitelka.

O případu informoval například deník The Sun.

Související články

Další články