Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tušíte, kdo je roztomilá holčička na snímku? Dnes je oblíbenou zpěvačkou a údajně by se měla rozvádět

Už jako malá věděla, že bude slavná…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Holčička na snímku už odmala věděla, že se stane slavnou! Kromě pěvecké kariéry zaujala tím, že se objevila v několika pohádkách, filmech a dokonce měla v televizi vlastní pořad s trošku podivným názvem Marmeláda. Tušíte, o koho jde? Napovíme vám, že aktuálně žije v Kanadě.

Dvojnásobná maminka synů Adama a Matyáše se v roce 2011 provdala za hokejistu Tomáše Plekance. Svou kariéru udržela ve velké stabilitě, protože se jí dařilo vyhýbat se skandálům. Řeč je o Lucii Vondráčkové, která sice žije za velkou louží, ale o pracovní nabídky rozhodně nouzi nemá.

Lucka se aktuálně chystá do Česka. A to nejen za rodinou, ale i kvůli pracovním závazkům. „Všechny vás zdravím po delší době. Připravujeme pro vás veliký zpěvník plný písniček a v létě se na vás budu těšit na autogramiádách,“ prozradila zpěvačka, která podle všeho v poslední době v rodné zemi trávila čas zejména kvůli údajným problémům v manželství.

Spekulovalo se totiž, že pár prochází krizí a rozvod by mohl být na spadnutí. Nakonec se ale ukázalo, že informace kolem jejich krize jsou liché.

Související články

Další články