Málokomu unikl největší zahraniční hit Love Yourself od Justina Biebera (22). Je totiž nejhranějším songem v českých rádiích. Pavel si tenhle megahit zazpíval při návštěvě na Evropě 2 v rámci prestižního hudebního žebříčku Evropa 2 Music Chart, kde zároveň představil i svůj nový song Propojeni.

„Jelikož jsem vyrůstal na Justinovi Timberlakovi, pamatuji si, že když mi bylo tak 17 let, narazil jsem na jeho cover od Justina Biebera – tehdy malý, cca 10letý kluk zpíval s kytarou mojí oblíbenou skladbu „Cry Me a River“. To jsem ho poprvé slyšel a ještě nebyl vůbec známý. Řekl jsem si, wow, ten kluk má před sebou obrovskou kariéru, jestli s tím neskončí. Od jeho prvního singlu „Baby“ sleduji jeho kroky. Nikdy jsem nepatřil k té skupině lidí, co by Justina Biebera hejtovali, ale vždycky jsem mu fandil, protože vím, že je multitalentovaný pokorný člověk, a s posledním albem se ukázalo, že patří opravdu k TOP světovým umělcům. Jsem rád, že jsem si mohl takhle spontánně zazpívat „Love Yourself“. Navíc tuhle skladbu napsal Ed Sheeran a ten patří také k mým oblíbeným umělcům,“ říká zpěvák Pavel Callta.

Pavel se hned po nasazení songu Propojeni umístil na prvním místě ve zmiňované Evropa 2 Music Chart. A dost možná je nasnadě tedy říci i o něm: „Wow, ten kluk má před sebou obrovskou kariéru, jestli s tím neskončí.“