Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tušíte, co by řekl penis, kdyby mohl mluvit? My to víme!

Nebylo by fajn vědět, co se penisům líbí a co naopak nesnášejí? Kdyby mohl tento nevzhledný orgán promluvit, jistě by nám řekl, co preferuje, ale takhle... Kdo se v tom má vyznat? Naštěstí pro vás máme hned několik rad.

Mluvící penis je sice lehce zábavná představa, ovšem vyřešilo by to spoustu nepříjemností a omylů. Pojďme se tedy podívat na 10 zlepšováků, které nám pomůžou duši penisu porozumět. Navíc jde o velmi zajímavé informace, které se vám budou rozhodně hodit.

1. Asymetrie

Muži, kteří mají penis stočený doleva, to v posteli rozpalují ze všeho nejvíc.

2. Záření jménem zabiják

Možná vám to zní podivně, ale záření mobilních telefonů ovlivňuje kvalitu a tvorbu spermatu. Z toho vyplývá, že pokud byste se jednou ráda stala matkou, raději svému milému telefon schovejte.

3. Sportem ke spokojenému penisu

Sport je prostě prospěšný pro všechny části našeho těla. Pokud tedy penisu dopřejete 2× týdně nějakou tu aktivitu, nebudete mít problém s potencí a budete se cítit jednoduše skvěle.

4. Stříká, i když se mu nechce

Věděli jste, že existují muži, kteří jsou schopni soulože a vyvrcholení, i když na sex nemají ani pomyšlení?

5. Ranní stoják

Erekce po ránu není nic překvapujícího, ovšem rozhodně nesouvisí se vzrušením. Za noc takovou erekci prožije muž dokonce až 4×. Ztopoření může vydržet dokonce celou hodinu.

6. Gumák značí nemoc

Ne, že pokud máte zrovna slabou chvilku a svého šampiona nenastartujete, znamená to, že umíráte. Pokud se vám ovšem takový zkrat stává opakovaně, rozhodně vyhledejte lékařskou pomoc. Takovýhle problém může značit počínající cukrovku, problémy se štítnou žlázou či obezitou.

7. Ranní erekce není na povel

Pokud každé ráno šampion nestojí v pozoru, nemusí vás to znepokojovat. S přibývajícím věkem postupně odchází, a tak se neděste. V pubertě je ovšem ranní stoják zárukou.

8. Abstinenti jsou na tom líp

Dopřáváte si alkohol plnými doušky? Pak se nedivte, že při souloži zrovna dvakrát neobstojíte, může dojít k uvadání až kolabování penisu.

9. Každodenní sex je jedině přínosem

Pokud si budete dopřávat ejakulaci plnými doušky, chráníte se před rakovinou prostaty. Potvrdila to americká studie, a tak si tuto radu vezměte k srdci.

10. Podle nosa poznáš kosa

Tak ani tohle tvrzení není tak úplně pravdivé. Pokud tedy na prvním rande okamžitě koukáte na velikost nosu či nohou, můžete se šeredně splést. Velikost penisu se prostě podle jiného orgánu nepozná.

Související články

Další články