Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Turistky se svlékly donaha a prý tím naštvaly božstvo posvátné hory! Úřady je nyní činí zodpovědnými za smrt 18 horolezců!

Zdroj: facebook.com
Malajsijské úřady zadržují 5 turistů ze západních zemí z naprosto nepochopitelných důvodů! Jejich představitelé totiž věří, že svou nahotou způsobili smrt 18 horolezců.

Skupina mladých mužů a žen se 30. května svlékla na posvátné hoře Kinabalu, aby si vytvořila unikátní vzpomínky na cestu po asijských zemích

"Turisté, kteří rozzlobili ochránce hory, by měli zaplatit za své chyby. Ve formě deseti buvolů," řekl v 21. století jistě velice relevantní názor duchovní Tindarama Aman Sirom Simbuna.

Duchovní, jehož počet písmen ve jméně převyšuje minimálně dvakrát jeho počet bodů IQ, se navíc ještě domnívá, že nahota turistů způsobila zemětřesení, které minulý týden zabilo v Malajsii 18 horolezců. A jeho názor bohužel není v asijské zemi nijak ojedinělý

Mezi zadrženými je i na hlavní fotografii zobrazená Eleanor Hawkins, jejíž otec celý případ zveřejnil.

Byla zadržena na letišti při pokusu o let do Kuala Lumpuru a nyní je v cele s dalšími čtyřmi turisty z Kanady a Nizozemska.

"Dnes ráno jsme s ní mluvili. Je v pořádku, ale má strach. Nikdy předtím ve vězení nebyla, takže to určitě není dobré. Mluvili jsme s velvyslancem a zařídili jí alespoň právníka," řekl reportérům otec Eleanor Timothy Hawkins.

Případný trest pro turisty zatím není znám, protože malajsijské úřady se zatím starají jen o usmíření Boha posvátné hory a chystají speciální rituál.

Související články

Další články