Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Turistku (25) v Dubaji znásilnili a pak zavřeli do vězení. Nyní se rozhodla promluvit, jaká muka musela prožít!

Dívka v Dubaji zažila peklo.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Britka Zara-Jayne Moisey (25) se vydala se svým bratrem na svoji vysněnou dovolenou do Dubaje. Jenže si tam prožila pořádnou noční můru. Nejdříve ji dva cizí mladíci znásilnili, a aby toho nebylo málo, potom skončila v kriminále. Nyní se rozhodla o pekle, které prožila v Emirátech, promluvit.

Zara-Jayne Moisex si splnila svůj sen a vydala se na dovolenou do Dubaje. Jenže to ještě netušila, že si projde peklem na zemi. V hotelovém pokoji ji znásilnili dva bratranci Louis Harris (24) a David Butlin (22). Mladíci navíc celý sex natočili na video. Na incident upozornil deník The Sun.

Žena šla vše okamžitě nahlásit na policii, jenže pomoci se nedočkala. Podle tamních úřadů prý dala dívka k sexu souhlas, a tak měla být potrestána za mimomanželský sex. Po celém utrpení tak skončila ve vězení. Její pobyt za mřížemi trval 5 dní a musela přežít ty nejhorší podmínky, o kterých se jí nikdy ani nezdálo. Dokonce jí hrozily až 3 roky vězení.

„Celá ta myšlenka toho, že jsem k sexu s těmi muži dala souhlas, je naprosto mylná. Vykreslili mě jako ďábla, ale jediné, čeho jsem se dopustila, bylo, že jsem říkala pravdu,“ řekla britskému deníku The Sun.

„Nejela jsem do Dubaje, abych se tam odvázala. Byla jsem tam se svým mladším bratrem. Šli jsme s nimi na drinky poté, co jsme spolu strávili několik hodin,“ vysvětlila žena. Vůbec nepochopila, že jí nikdo nepomohl a ještě z ní udělali kriminálnici.

„Byl to ten nejděsivější zážitek mého života a vše jsem musela protrpět kvůli tomu, že jsem na policii nahlásila, co se mi stalo. Nikdy na to vězení nezapomenu, je to nejhorší místo, kde jsem kdy byla. Přes den nechávali zhasnuto, takže jsme jedli v absolutní tmě. V noci zase rozsvítili, abychom nemohli spát,“ popsala děsivé podmínky ve vězení.

Naštěstí se našli lidé, kteří jí chtěli pomoct. Vybral se skoro jeden milion korun, aby mohla uhradit advokáty a vrátit se z arabského pekla zpět domů k rodině. Nyní se snaží podpořit všechny oběti znásilnění a věnuje jim zbytek vybraných peněz.

Související články

Další články