Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Turisté na Hvaru nestačili zírat: Dvě ženy se tam promenádovaly ÚPLNĚ nahé!

Tyhle turistky se opravdu nestyděly.
Zdroj: profimedia.cz/twitter.com
Turisté na chorvatském ostrově Hvar zažili velké překvapení. Promenádovaly se tam kolem nich dvě dívky, které byly úplně nahé. Všem určitě zpříjemnily den, čeká je za to ale pěkně mastná pokuta!

Na chorvatském ostrově Hvar zažilo mnoho mužů pěkné rozptýlení. Dvěma kráskám zřejmě bylo takové horko, že se svlékly donaha a ukázaly se všem tak, jak je příroda stvořila.

Na internetu se objevily fotografie dvou britských dívek, které se vydaly občerstvit prostě jen tak bez plavek. Jedna z dívek měla dokonce svoje oblečení v ruce, takže jí rozhodně nikdo nesvlékl a neokradl, ale ukázala se zcela dobrovolně.

A pánové nestačili zírat! Dvě nahé krásné ženy a přímo před očima u moře, to se nikomu jen tak nesplní. Jenže turistky to zřejmě nedomyslely. Místní média spekulují o tom, že nešlo o nudistky, ale o ženy, které si nebyly vědomy toho, že nahota je na tomto místě nezákonná. Vzhledem k tomu, že nerespektovaly místní zákony a procházely se nahé tam, kde to není dovoleno, budou z toho mít nejspíš tak trochu problém. Zřejmě ale odešly jen s napomenutím.

Za chození v plavkách v historických centrech Splitu nebo Dubrovníku můžete dostat dost tučnou pokutu, a to až 1900 korun. V jiných částech Chorvatska může částka vyšplhat až na 10 tisíc korun.

Související články

Další články