Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Turista (44) se ztratil, stalo se něco strašného: Jeho ruku i se snubákem našli v žralokovi

V Chorvatsku se není prý čeho bát.
Zdroj: Richard Jaroněk
žralok
O víkendu se začal pohřešovat britský turista, který byl zrovna na dovolené s manželkou na ostrově Réunion. Podle nejnovějších informací bylo odhaleno, že muž byl sežrán žralokem. V žaludku bestiálního žraloka tygřího byla nalezena ruka oběti i se snubním prstenem.

V sobotu se na ostrově Réunion, který se nachází v Indickém oceánu východně od Madagaskaru, začal pohřešovat čtyřiačtyřicetiletý turista z Velké Británie. Šel si sám zaplavat do vod Hermitage Lagoon. Jenže se už nevrátil.

Jeho manželce, se kterou tam trávili dovolenou, to začalo být podezřelé a šla pohřešování oznámit na úřady. Ihned se rozjela pátrací akce. Muže hledali helikoptéry, lodě ale i psovodi. Brit však nebyl k nalezení.

V průběhu tohoto týdne byla u několika pláží spatřena skupina pěti žraloků tygřích, kteří se opakovaně vraceli. Bylo rozhodnuto je zlikvidovat. Po pitvě jednoho z žraloků, který měřil tři metry, byla v jeho žaludku nalezena ruka i se snubním prstenem.

Podle prstenu se identifikovalo, že se skutečně jedná o pohřešovaného muže. Musí proběhnout ještě testy, protože není jisté, zda se muž neutopil a až poté byl sežrán žralokem.

Napadení žralokem je stále častější záležitostí. Před nedávnem napadl žralok ženu a ukousl jí obě ruce a prso V červnu pak došlo k jiné tragické události a to na Bahamách. Mladou studentku tam roztrhali tři žraloci tygří před zraky rodiny.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy