Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Turci popálenou Týnuš domů NEPUSTÍ: Pravý důvod, proč se nemůže léčit v Česku!

Proč se Třešničková nemůže vrátit do Česka?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 23 fotografií
Bezmála dva týdny je Týnuš Třešničková (22) v péči lékařů, kteří se pokouší udělat všechno proto, aby neměla trvalé následky. Popáleniny má na 35 procentech těla, plameny v luxusní restauraci v Istanbulu ji sežehly od pasu nahoru. V této chvíli se nemůže z Turecka vrátit do Česka, kde na ni čeká vyděšená rodina!

Maminka, tatínek i mladší sestra jsou stále strachem bez sebe a čekají, až se jim Týnuš Třešničková vrátí domů. V istanbulské nemocnici leží už téměř dva týdny, do Česka se ale vrátit nemůže.

Třešničková má u sebe alespoň přítele Viktora Hajíčka, který rovněž utrpěl bolestivé popáleniny. „Poslední zprávy z pátku jsou takové, že zůstávají v péči tureckých lékařů. Jejich převoz do Česka zatím není na pořadu dne. Vyšetřování nehody stále probíhá a je zcela v režii tureckých kriminalistů,“ řekl eXtra.cz Michal Bucháček z ministerstva zahraničních věcí.

Návrat domů není v tuto chvíli možný, protože Týnuš chce, aby lékaři dokončili, co začali. „Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř, bála jsem se o svůj zrak a podobně. Vše je ale v naprostém pořádku a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme,“ napsala Třešničková ve svém prvním a zatím posledním vyjádření.

Doktoři odhadují léčbu popálené Týnuš na týdny až měsíce. Je tak otázkou, zda by se neměli její rodiče z Liberce přesunout do Istanbulu, když to nejde naopak.

Související články

Další články